Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt)

Kollektif

Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-04
YAZAR Kollektif
ISBN 6056999017
DOSYA FORMATI 4,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

On sekiz yaşına kadar büsbütün boş oturduğumu sanmayın. Ara sıra babamın çantasından aşırdığım paraları biriktirerek bir keman edinmiştim. Çalgıya yatkınlığım varmış. Sekiz ay içinde keman çalmayı gayet güzel öğrenmiştim. Babamın zılgıtından sonra artık evde durmak olur muydu? Hemen kemanı koltuğumun altına, ekmek torbasını sırtıma vurup yola çıktım. O zamana kadar doğduğum köyden dışarı bir adım bile atmamıştım. Coğrafya bilgim de yeryüzünde beş kıta bulunduğundan ve dünyanın üçte ikisinin denizlerle kaplı olduğundan ibaretti. Büyük şehirler arasındaki uzaklıklardan, bunların birinden ötekine nasıl gidildiğinden haberim yoktu.”Kuzey Işığı Yayınları olarak Alfred Müller ile Fridrih Şüller’in, sinemaya da uyarlanan nefes kesici maceralarını yıllar sonra yeniden yayımlamanın gururunu yaşıyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt).

.... On sekiz yaşına kadar büsbütün boş oturduğumu sanmayın ... Bir Çalgıcının Seyahati 1 ... . Ara sıra babamın çantasından aşırdığım paraları biriktirerek bir keman edinmiştim. Çalgıya yatkınlığım varmış. Kolektif. *On sekiz yaşına kadar büsbütün boş oturduğumu sanmayın. Ara sıra babamın çantasından aşırdığım paraları biriktirerek bir keman edinmiştim. Çalgıya yatkınlığım varmış. bir çalgıcının seyahati. şükela: tümü | bugün. alfred mullerin ve friedrich şulle ... BİR ÇALGICININ SEYAHATİ (1. CİLT) | Nadir Kitap ... . şükela: tümü | bugün. alfred mullerin ve friedrich şuller'in maceralarinin 2. ciltte" gibi bir ibare görüp çılgına dönmüştüm. üstelik 1. cilt tam da alfred müller'in köprüden nehire... "On sekiz yaşına kadar büsbütün boş oturduğumu sanmayın. Ara sıra babamın çantasından aşırdığım paraları bi...