Terapide 5 Soluk

İlkim Öz

Terapide 5 Soluk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-14
YAZAR İlkim Öz
ISBN 6050321500
DOSYA FORMATI 4,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Psikolog-Aile-Evlilik Terapisti-Yazar İlkim Öz, “Psikoterapi insanın kendisine olan yolculuğudur. Psikoterapist ise bu yolculukta, kişiye yolunu değil, o yolda nasıl yürüneceğini gösterendir,” diyor.“Hepimizin bir karanlık odası vardır. Bizi hoşnut etmeyen yaşantıların çoğunu o odaya atıveririz. Çoğu kez bazı evlerin çatı katındaki karanlık, bakımsız, dağınık odalar gibi bu oda da öylesine karmakarışıktır ki oraya neleri attığımızı bile unuturuz. Üstelik odanın anahtarını saklar, nereye sakladığımızı hatırlamaz ve oraya asla kimseyi de sokmayız; hatta kendimizi bile… Ta ki karanlık odadaki eşyalar kokuşup çürüyüp kokusu bizi rahatsız edene kadar…Terapide Beş Soluk, terapisti ve psikoterapiyi daha yakından tanımanıza ve belki de sizin karanlık odanızın anahtarının yerini hatırlamanıza da yardımcı olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Terapide 5 Soluk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Terapide 5 Soluk.

.... Psikolog-Aile-Evlilik Terapisti-Yazar İlkim Öz, "Psikoterapi insanın kendisine olan yolculuğudur ... TERAPİDE 5 SOLUK Pdf İndir ... . Psikoterapist ise bu yolculukta, kişiye yolunu değil, o yolda nasıl yürüneceğini gösterendir," diyor. Bu ürün tedarik aşamasındadır. Terapide 5 Soluk İlkim Öz Martı Yayınları. Psikolog-Aile-Evlilik Terapisti-Yazar İlkim Öz, "Psikoterapi insanın kendisine olan yolculuğudur. Ta ki karanlık odadaki eşyalar kokuşup çürüyüp kokusu bizi rahatsız edene kadar... Terapide Beş Soluk, terapisti ve psikoterapiyi daha yakından tanımaya yardımcı olacaktır. (T ... Terapide 5 Soluk/ İlkim Öz | Halenin Haresi ... ... Terapide Beş Soluk, terapisti ve psikoterapiyi daha yakından tanımaya yardımcı olacaktır. (Tanıtım Bülteninden). Ta ki karanlık odadaki eşyalar kokuşup çürüyüp kokusu bizi rahatsız edene kadar... Terapide Beş Soluk terapisti ve psikoterapiyi daha yakı...