Peygamberimi Tanıyorum

Peygamberimi Tanıyorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-07
YAZAR
ISBN 9758739790
DOSYA FORMATI 10,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevgili Peygamberimizin sözlerinden ve yaşamından kesitlere yer verilen Peygamberimi Öğreniyorum kitabımızda çocuğun anlayışına en yakın ifadeler seçilmiş, özel tasarlanan sayfalar ile etkinlikler zenginleştirilmiştir. Okul öncesi programının kazanımları ile güzel davranış ve becerileri geliştiren, çocukları ilkokul öğrenimine hazırlayan aktivitelerle, renkli ve kaliteli bir içerik istifadenize sunulmuştur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Peygamberimi Tanıyorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Peygamberimi Tanıyorum.

...leyebilir veya sağ alttaki üç noktaya tıklayıp indirebilirsiniz ... Peygamberimizi Tanıyalım: Peygamberimizin Hayatı ... .. Abdülkadir Fidan. Sene 571. Nisan ayının yirmisi. Günlerden Pazartesi. Dünya başka bir dünya bugün. Güneş başka doğdu bugün. Çiçekler sevgiyle açtı bugün. Peygamber efendimiz ve ashabı Savaş yapmadan Mekke'ye girmişlerdi bundan sonra müşrikler Müslümanlara zarar vermeyeceklerdi. Kitabın basım bilgileri. Adı: Sevgili Peygamberimi Tanıyorum. Yahya'yı (a.s.) ismini ana ... Android İçin Peygamberimi Tanıyorum - APK'yı İndir ... . Adı: Sevgili Peygamberimi Tanıyorum. Yahya'yı (a.s.) ismini anarak müjdelediği gibi aynı zamanda onu bir peygamber olarak dünyaya getireceğini de bildirmişti. Bir Sure Tanıyorum: Tebbet Suresi ve Anlamı. 23 Şubat 2020. PEYGAMBERİMİZİ TANIYALIM Canımızdan çok sevdiğimizi iddia ettiğimiz Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellem Efendimiz'...