Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir

Esther Wojcicki

Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Esther Wojcicki
ISBN 6056986468
DOSYA FORMATI 4,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

... Robotlar ve yapay zekâ çağında çocuklarımız nasıl başarılı olacak? Teknoloji devriminde nasıl bulacaklar yollarını? Tüm dünyadaki ebeveynler bu endişelere aşina. Değişimin hızı ve çocuklarımızın buna ayak uydurma arzusu hepimizi zorluyor. Ailelerimizin ve okullarımızın bu değişimlere ayak uydurması gerektiğini biliyoruz ama nasılını bilmiyoruz ve başarılı çocuklar yetiştirmek için en önemli değerlere nasıl tutunacağımızı bilmiyoruz.Bu kitap başarılı insanlar yetiştirme hakkındadır. Yeni bir ebeveynlik modası veya çocuklarınızı yatırmanın yollarını anlatmıyor; evrensel bir insan davranışı felsefesini kullanarak şu anda karşı karşıya olduğumuz sorunlarla nasıl baş edebileceğimizi ve çocuklarımızı önümüzdeki pek çok bilinmeyen zorluğa nasıl hazırlayabileceğimizi gösteriyor ebeveynlere. Önerdiği şey sınıf için yeni bir müfredat değil, güçlenmenin ve bağımsızlaşmanın önünü açıp her zaman güven ve saygı temeli üzerinde yükselecek bir öğretimin yeni yolu, okulda ve evde öğretmenliğe yeni bir yaklaşım.EstherWojcicki, birçok arkadaşı ve hayranı için “Woj” üç şeyle ünlüdür: Bir lisede binlerce çocuğun hayatını değiştiren öğretmenliği, Steve Jobs gibi Silikon Vadisi efsanelerine ilham vermesi ve her biri ünlü ve başarılı üç kız yetiştirmesi. Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisi'nin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?’ de insanları en yüksek potansiyellerine ulaştırmak, eğitmek ve yönetmek için Güven, Saygı, Bağımsızlık, İşbirliği ve İyilik [TRICK] değerlerini merkeze alarak denenmiş ve başarılı olmuş yöntemleri paylaşıyor.“Benim sunduğum ve dünyanın dört bir yanından pek çok insanı etkileyen şey, ebeveynlik ve eğitim sorunlarımıza yönelik bir panzehirdir; muhakememizi zayıflatan ve çocuklarımıza zarar veren endişe, disiplin sorunları, güç mücadeleleri, akran baskısı ve teknoloji korkusuyla savaşmanın bir yolu.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir.

...hareket halinde kalma eğilimindedir; aynı durum herhangi bir anlaşmayı onaylamış insanlar için de geçerlidir ... Başarılı İnsanların Asla Taviz Vermediği 9 Önemli Konu - onedio.com ... . in Kişisel Gelişim Yazıları. Konmari Metodu İle İş Hayatında Nasıl Başarılı Olunur? Hafta sonları insan için özgürlük müdür? Yoksa başarı yolunda önemli bir adım alanımı? Güncelleme: Ağu 4, 2015. Başarılı İnsanlar Hafta Sonlarını Nasıl Geçirir? 22.86 TL. Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisi'nin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?' de ins ... Hürriyet: İyi İnsan Yetiştirmenin Püf Noktaları - Dr.Başak DEMİRİZ ... .86 TL. Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisi'nin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?' de insanları en yüksek potansiyellerine ulaştırmak, eğitmek ve yönetmek için Güven, Saygı, Bağımsızlık... 25.20 TL. Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisi'nin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?' de insanları en yüksek potansiyellerine ulaştırmak, eğitmek ve yönetmek için Güven, Saygı, Bağımsızlık... 30.80 TL. Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisi'nin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?' de insanları en yüksek potansiyellerine ulaştırmak, eğitmek ve yönetmek için Güven, Saygı, Bağımsızlık... Mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek için neler yapmalı? Danışan: Bence "doğur, nasıl olsa bir şekilde büyür" şeklinde düşünen insanlar en büyük hatayı yapıyor. Robotlar ve yapay zekâ çağında çocuklarımız na...