Süper İnsan

Andy Walker

Süper İnsan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-05
YAZAR Andy Walker
ISBN 6056927423
DOSYA FORMATI 8,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünya gün geçtikçe belirsiz bir geleceğe doğru gidiyor. Belki de öyle bir gün gelecek ki, insanlar tarihleri boyunca ilk defa memeli olarak sınıflandırılmayacaklar.Bugün bu konuda araştırma yapan pek çok kişi var. Onlar ilerlemekte olduğumuz kaçınılmaz geleceğin farkındalar. Teknoloji her zamankinden daha hızlı ilerliyor. Bir gün gelecek insanoğlu kendi zekâsına denk makineler yapacak, hatta sonrasında bu makineler insan zekâsını da aşacak.Bu araştırmacılar önümüzdeki yeni dönem için farklı isimler kullanıyorlar: Transhümanist (insan ötesi), posthuman (insan sonrası), tekno-optimizm, siborgizm, insanlık+, ölümsüzlük, makine zekâsı, robotopya, uzatılmış yaşam ya da tekillik.Bu kavramların birbiriyle örtüşen yanları bulunmakla beraber,her biri kendine özgü bir kampı, stratejiyi ve insanlığın kendi geleceğinin tarihî sonuçlarına göre farklı vizyonları temsil eder. Bu kitapta yazarlar, hepsinin birleşiminden oluşan ortak yaşam deneyimini ustaca ele alıyor, bizi “Süper İnsan Çağı”na doğru bir yolculuğa çıkarıyorlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süper İnsan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süper İnsan.

...are bulunsa bile gen değişikliğiyle birlikte daha önce adı hiç duyulmamış hastalıklar ortaya çıkabilir ... Hawking Ölmeden Önce Süper İnsan Tahmininde Bulundu - Bilgidea ... . "Süper insan" yaratma endişesi insanlar arası ayrımcılığı artırabilir. "4 saatte süper insan insan bedenini değiştirme konusunda on yıldan fazla süren takıntılı bir arayışın sonucudur. yüzlerce seçkin sporcunun, onlarca doktorun, insanı hayretler içinde bırakan binlerce... Başına çok ekleyince sadece kalitesi düşüyor. Süper kelimesine açıklık getirdikten sonra süper insa ... Hawking: Süper İnsanlar, İnsanlığın Sonunu Getirecek ... ... Başına çok ekleyince sadece kalitesi düşüyor. Süper kelimesine açıklık getirdikten sonra süper insana gelelim. Bakın süper adam veya süper kahraman değil, süper insan. Baskıcı olmayan her ütopya gibi ikircikli ve insan denilen tuhaf şeyin derin iç uzayını kaplayan tüm aydınlık ve karanlık yönlerini yansıtarak bunu...