Kurgu Sanatı : Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin

Michael Rabiger

Kurgu Sanatı : Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-15
YAZAR Michael Rabiger
ISBN 6058070011
DOSYA FORMATI 6,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hikâye geliştirmeye odaklanan, senaryo ve yazı üzerine olan kitapların büyük çoğunluğu her şeyden önce eserin yazılmasına ilham vermiş o “ilk” fikirden çok az bahseder. Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar,romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik düşünsel araçlar ve kaynaklar sunuyor. Ünlü film yapımcısı ve yazar Michael Rabiger sizi adım adım ilerleyen uygulamalı alıştırmalar ve bir grupla veya bireysel yapacağınız ödevler aracılığıyla kendi deneyimlerinizden, rüyalarınızdan, mitlerden ve haber metinlerinden ilham alarak kurgulaştırmak istediğiniz durumları ve temaları nasıl ele alabileceğinizi öğrenmeye davet ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kurgu Sanatı : Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kurgu Sanatı : Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin.

...BİGER. Hikaye geliştirmeye odaklanan, senaryo ve yazı üzerine olan kitapların büyük çoğunluğu her şeyden önce eserin yazılmasına ilham vermiş o *ilk* fikirden çok az bahseder ... Kurgu Sanatı - Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin (Ciltli) Michael... ... . Michael Rabiger. Hikâye geliştirmeye odaklanan, senaryo ve yazı üzerine olan kitapların büyük çoğunluğu her şeyden önce eserin yazılmasına ilham vermiş o "ilk" fikirden çok az bahseder. Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar, romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik düşünsel araçlar ve kaynaklar sunuyor. Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar, romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik dü ... Kurgu Sanatı - Senaryo Roman Öykü Ve Oyun İçin - ePttAVM ... . Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar, romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik dü...