Büyük İhanetHadis İnkarı

Mus’ab Köylüoğlu

Büyük İhanetHadis İnkarı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-04
YAZAR Mus’ab Köylüoğlu
ISBN 6057828156
DOSYA FORMATI 10,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kıymetli Okuyucum!İslam dini iki kaynak üzerine bina edilmiştir. İslam’ı doğru anlamanın ve doğru yaşamanın tek yolu Allah’ın kelamı Kur’an ve Peygamberin sünnetini öğrenip onlarla amel etmektir. Kur’an’ı sünnetten ve sünneti de Kur’an’dan ayırmanın mümkün olmadığı ayetler ve hadislerle açıkça bildirilmektedir.‘’Benim emrettiğim veya nehyettiğim bir konu kendisine iletildiğinde sakın sizden birinizi, koltuğuna yaslanmış biri olarak ‘biz, onu bunu bilmeyiz. Allah’ın Kitabı’nda ne bulursak ona uyarız, o kadar’’ derken bulmayayım.’’Rasulullah’ın da uyardığı gibi koltuğuna yaslanmış bir takım insanlar onu adeta bir postacı gibi görüp, Kur’an bize yeter diyerek, Allah Rasülünü devre dışı bıraktıkları bir din anlayışını benimsediler. Hem kendileri saptı hem de peşlerinden gidenleri saptırdılar.Bu eserimizi dikkatlice okuduğunuzda Kur’an ve sünnet bütünlüğünün önemini anlarken, Allah Rasulüne tâbi olmadan dinin razı olunan bir şekilde yaşanmasının mümkün olmadığını ve hadis inkarcılarının dillerine dolayıp inkâr ettikleri birçok sahih rivayet hakkında ne kadar haksız ve art niyetli olduklarını inşallah anlamış olacaksınız. Rabbim bizlere Kur’an ve sünneti doğru bir şekilde anlayıp, rehber edinmeyi nasip etsin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyük İhanetHadis İnkarı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyük İhanetHadis İnkarı.

...serimizi dikkatlice okuduğunuzda Kur'an ve sünnet bütünlüğünün önemini anlarken, Allah Rasulüne tâbi olmadan dinin razı olunan bir şekilde yaşanmasının mümkün olmadığını ve hadis ... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) Fiyatı ... ... Mus'ab Köylüoğlu. Kıymetli Okuyucum! İslam dini iki kaynak üzerine bina edilmiştir. İslam'ı doğru anlamanın ve doğru yaşamanın tek yolu Allah'ın kelamı Kur'an ve Peygamberin sünnetini öğrenip... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Büyük İhanet (Hadis İnkarı) için satıcı açıklaması. (#530804854). Bek ... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) Kitabina Bak Mus ' Ab Köylüoğlu Beka... ... ... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Büyük İhanet (Hadis İnkarı) için satıcı açıklaması. (#530804854). Beka Yayınları/Mus'ab Köylüoğlu. Büyük ihanet Hadis İnkarı. fatih erduran. ...Politika Genel Türk Tarihi Gezi Gezi Kitaplığı Gezi Rehberl...