Arı ve Ben

Alison Jay

Arı ve Ben
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-31
YAZAR Alison Jay
ISBN 6057944757
DOSYA FORMATI 10,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy’nin ödünü patlatır. Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor, çocukları insan yapımı dünyayla doğal hayat arasındaki ilişkiyle tanıştırıyor. Kaybolan balarısının düştüğü zorluklara tanık olurken bir yandan da çevremizdeki dünyaya güzelliği ve dengeyi geri getirmenin ne kadar kolay olduğunu öğreniyoruz. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Arı ve Ben i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Arı ve Ben.

...ben. Ercan SALICI. Alison Jay. Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy'nin ödünü patlatır ... Okul Öncesi Etkinlik Dünyası :): Fil ve Arı Şarkısı ... . Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor... Arı ve Ben Alison Jay Ren Kitap 9786057944757 Alison Jay. Alison Jay. Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy'nin ödünü patlatır. Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor... Arı Ve Ben. Yayınevi : Ren Y ... Miri Ben-Ari - Home | Facebook ... . Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor... Arı Ve Ben. Yayınevi : Ren Yayınları. Barkod : 9786057944757. Arı Barry insanların bu balları sattıklarını öğrendiğinde doğaya zarar verdikleri gerekçesi ile dava açmaya karar verir. 4 Nisan 2017 'de yazıldı. nasıl indiyoruz l...