Bile-Yazdı

Behçet Necatigil

Bile-Yazdı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-03-13
YAZAR Behçet Necatigil
ISBN 9753637411
DOSYA FORMATI 10,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şairin usta elinden, usta işi bir poetika. Uzun yılların ürünü deneyimlerini, edebiyat, şiir, yaşam üzerine fikirlerini, "yaşananlarla" "yazılanların" ayrılmazlığını, bir kez daha, onun güzel kaleminden okumak isteyenler için.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bile-Yazdı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bile-Yazdı.

...dı : Behçet Necatigil. 5.44 TL. Şairin usta elinden, usta işi bir poetika ... Bile/Yazdı - Bütün Eserleri ... . Uzun yılların ürünü deneyimlerini, edebiyat, şiir, yaşam üzerine fikirlerini, "yaşananlarla" "yazılanların" ayrılmazlığını, bir kez daha... Aklından sil çıkar ki, ben işine karışmış olmayayım, sen gene bildiğin gibi yaz, bildiğini oku!" Bile - Yazdı kitabının sayfa miktarı : 112 Bile - Yazdı kitabı Türkçe olarak yazılmıştır. 7 €. Karıştır, oku bu kitabı! Sonra da, işte zaman silgisi, kurşunk ... Bile Yazdı Behçet Necatigil ... . 7 €. Karıştır, oku bu kitabı! Sonra da, işte zaman silgisi, kurşunkalemle yazılmıştır, aklından sil çıkar ki, ben işine karışmış olmayayım, sen gene bildiğin gibi yaz, bildiğini oku!". Aklından sil çıkar ki, ben işine karışmış olmayayım, sen gene bildiğin gibi yaz, bildiğini oku!" Bile - Yazdı kitabının sayfa miktarı : 112 Bile - Yazdı kitabı Türkçe olarak yazılmıştır. Bile/Yazdı. ISBN 13: 9789753637411. Publication Date: 2014. Behçet Necatigil'in bütün eserleri dizisi, şairin usta elinden, usta işi bir poetika'yla, "Bile/Yazdı"yla sürüyor. Sonra da, işte zaman silgisi, kurşunkalemle yazılmıştır, aklından sil çıkar ki, ben işine karışmış olmayayım, sen gene bildiğin gibi yaz, bildiğini oku!" Behçet Necatigil. Necatigil'in uzun yılların ürünü deneyimlerini, edebiyat, şiir yaşam üzerine fikirlerini, "yaşananlarla" "yazılanlanların" ayrılamazlığını, bir kez daha... Sonra da, işte zaman silgisi, kurşunkalemle yazılmıştır, aklından sil çıkar ki, ben işine karışmış olmayayım, sen gene bildiğin gibi yaz, bildiğini oku!". Bile/Yazdı - Bütün Eserleri (9789753637411). Marka : Behçet Necatigil. Aklından sil çıkar ki, ben işine karışmış olmayayım, sen gene bildiğin gibi yaz, bildiğini oku!" Sonra da, işte zaman silgisi, kurşunkalemle yazılmıştır, aklından sil çıkar ki, ben işine karışmış olmayayım, sen gene bildiğin gibi yaz, bildiğini oku!"....