Suyun Unuttuğu

Nalan Özdemir Erem

Suyun Unuttuğu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-13
YAZAR Nalan Özdemir Erem
ISBN 6056606052
DOSYA FORMATI 7,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaşamın kendisi gerçek kahramanların rol aldığı gerçeküstü bir masaldır.Masalı “Su” anlatır. Dünyanın yaratılışı ile ilgili mitlerin birçoğu şöyle der: “Başlangıçta su vardı…”Kadim kültürler her şeyin birbirine bağlı olduğu bilgisini, yaşamsal olanı koruyabilmenin gerektirdiği saygıyı kuşaktan kuşağa aktardılar. Akan suyun önü karılmaz diyen büyükanne kimi uyarıyordu ? “Suyun Unuttuğu”,yaşamın taşıyıcısı olan suyun kutsallığını ve hatırlamanın iyileştirici gücünü onurlandıran çağdaş bir masal.Masaldakigerçek kahramanların izini sürenler, iyimser olmak için gerekliipuçlarını bulacaklardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Suyun Unuttuğu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Suyun Unuttuğu.

...er şeyi kolayca konuştuğu Arkasını döner dönmez unuttuğu zamanlardı ... 'Suyun Unuttuğu' İç Sayfa Resimlerinden... - Gokce Irten... | Facebook ... . Sabahın buğusu, suyun köpüğü, ışığı yaprakların Azalan ağzından öğrendim her şeyin bir ömrü olduğunu. Nalan Özdemir Erem. Yaşamın kendisi gerçek kahramanların rol aldığı gerçeküstü bir masaldır. Masalı "Su" anlatır. Dünyanın yaratılışı ile ilgili mitlerin birçoğu şöyle der: "Başlangıçta su vardı…". 22 TL. "Suyun Unuttuğu" yaşamın taşıyıcısı olan suyun kutsallığ ... Suyun Unuttugu - Arama Sonuçları ... . 22 TL. "Suyun Unuttuğu" yaşamın taşıyıcısı olan suyun kutsallığını ve hatırlamanın iyileştirici gücünü onurlandıran çağdaş bir masal. Real life is a surreal story where real heroes take roles. Yaşamın kendisi gerçek kahramanların rol aldığı gerçeküstü bir masaldır. Masalı "Su" anlatır. Dünyanın...