Siyonistlerin Suç Dosyası

Hacı Kurt

Siyonistlerin Suç Dosyası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-29
YAZAR Hacı Kurt
ISBN 6052008430
DOSYA FORMATI 4,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Beni İsrail, Tevrat’tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı. Kendilerini binlerce yıldır yöneten Hahamlar, Cenab-ı Allah (cc)’ın Hz. Musa (as)’ya gönderdiği Tevrat’ı değiştirerek yeniden yazdılar.Hahamlar Kabala’nın, kendilerine Dünya hâkimiyeti vaat ettiğine inanıyorlardı.Buna göre;-Bütün Yahudiler Filistin’e toplanacaklar.-Süleyman mabedini yeniden inşa edilecek.-Mesih gelecek.-Arz-ı Mev’ud, Fırat ve Nil arasındaki topraklarda Kudüs merkezli Büyük İsrail Devleti kurulacak.Kur’an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Siyonistlerin Suç Dosyası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Siyonistlerin Suç Dosyası.

...t. Beni İsrail, Tevrat'tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı ... Şimdi İHH'nın İşlediği Suçları Konuşmanın Zamanı - Nureddin Şirin ... . Kendilerini binlerce yıldır yöneten Hahamlar, Cenab-ı Allah (cc)'ın Hz. Kitabın Adı:Siyonistlerin Suç Dosyası. Yazarı: Haci Yıldız. Kur'an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor. Hacı Kurt. Beni İsrail, Tevrat'tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta topla ... Siyonistlerin Suç Dosyası Hacı Kurt ... . Hacı Kurt. Beni İsrail, Tevrat'tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı. Kendilerini binlerce yıldır yöneten Hahamlar, Cenab-ı Allah (cc)'ın Hz. "Siyonistlerin bu cinayeti onların zayıflığın son noktasında olduğunun bir göstergesidir. başka...