Po: TapaTapa MacerasıHaris’in Saldırısı

Ahmet Şerif İzgören

Po: TapaTapa MacerasıHaris’in Saldırısı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-23
YAZAR Ahmet Şerif İzgören
ISBN 6059795401
DOSYA FORMATI 12,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Po ve Simin, bu kez yaşam sevinci, cesaret, bilgi ve iyilik için TapaTapa sakinleriyle el ele veriyor. Ahmet Şerif İzgören’den coşkulu, şenlikli bir macera daha. Kelebek olmuş iyilikler, rengârenk kanatlarıyla macerasever okurlara konsun diye. Büyülü Orman’ın girişinde son bir defa el ele tutuştular.“Ne olursa olsun birbirimizden ayrılmak yok” dedi bilge göbekpamukçuğu. “Ormanda umut ve korku bir arada bulunur. Korkarsanız korkular üzerinize gelir, umutlarınızı düşünürseniz onlarla dolarsınız. Ormanın bir tarafı karanlık, bir tarafı aydınlıktır. Hep aydınlık tarafa bakın, karanlık tarafa bakanların kalpleri korkuyla dolar.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Po: TapaTapa MacerasıHaris’in Saldırısı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Po: TapaTapa MacerasıHaris’in Saldırısı.

...rif İzgören. Po ve Simin, bu kez yaşam sevinci, cesaret, bilgi ve iyilik için TapaTapa sakinleriyle el ele veriyor ... Po: Tapatapa Macerası - Haris'in Saldırısı Kitabını Satın... - Nobel Kitap ... . Ahmet Şerif İzgören'den coşkulu, şenlikli bir macera daha. Ahmet Şerif İzgören. Po ve Simin, bu kez yaşam sevinci, cesaret, bilgi ve iyilik için TapaTapa sakinleriyle el ele veriyor. Ahmet Şerif İzgören'den coşkulu, şenlikli bir macera daha. Po Tapatapa Macerası Haris'in Saldırısı Po: Tapatapa Macerası - Haris`in Saldırısı Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi 9786059795401 Ahmet Şerif İzgören. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın alm ... Po-Tapatapa Macerası-Harisin Saldırısı ... . Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Po: TapaTapa Macerası - Haris'in...