National Geographic Kids / Su

Melissa Stewart

National Geographic Kids / Su
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-01
YAZAR Melissa Stewart
ISBN 6052423738
DOSYA FORMATI 9,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden, yağmurun oluşumuna, nehirlerden okyanuslara ve suda yaşayan canlılara kadar bu kitapta suya dair pek çok şey keşfedecek; suyun hayatımızdaki önemini, vücudumuzun suyu hangi amaçlar için kullandığını ve suyu nasıl tasarruflu kullanabileceğimizi öğreneceğiz. National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Su, kendi başlarına akıcı olarak okuyabilen ve yeni sözcüklerle uzun cümlelere hazır olan çocuklar içindir. İlgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan bu yarının kaşiflerinin bilim vedünyasına attıkları ilk adımlardan olacak.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz National Geographic Kids / Su i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap National Geographic Kids / Su.

...issue of National Geographic Kids, we've got seven surprising sharks ... National Geographic Kids Su Seviye 3 - ePttAVM ... . Copyright © 1996-2015 National Geographic Society | Copyright © 2015-2020 National Geographic Partners, LLC. About National Geographic Kids: Nat Geo Kids makes it fun to explore your world with weird, wild, and wacky videos! Watch more National Geographic Kids videos at http://natgeokids.com/video. Melissa Stewart. Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden, yağmurun oluşumuna, nehirlerden okyanuslara ve suda yaşayan canlılara kadar bu kitapta suya dair pek çok şey keşfedecek... National Geographic Kids. 2.8M likes. Exciting Kids About Their ... National Geographic Kids / Su - Melissa Stewart | kitapyurdu.com ... ... National Geographic Kids. 2.8M likes. Exciting Kids About Their World. See more of National Geographic Kids on Facebook. Su - National Geographic Kids. Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden,...