Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor!

Kollektif

Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-05
YAZAR Kollektif
ISBN 6050969061
DOSYA FORMATI 9,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İki yaş ve üzeri minikler, hem şehir araçlarıyla tanışacak hem de eğlenceli ve basit resimlerle çok eğlenecekler. Küçük ellerine uygun 50 çıkartmadan doğru olanlarını bulup yerlerine yapıştırırken gözlem ve el becerileri gelişecek. Sevimli boyama sayfalarıyla her türden aracı tanıyacaklar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor!.

... İki yaş ve üzeri minikler, hem şehir araçlarıyla tanışacak hem de eğlenceli ve basit resimlerle çok eğlenecekler ... Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor! ... . Küçük ellerine uygun 50 çıkartmadan doğru olanlarını bulup yerlerine yapıştırırken... Kitabın konusu; İki yaş ve üzeri minikler, hem şehir araçlarıyla tanışacak hem de eğlenceli ve basit resimlerle çok eğlenecekler. Minik Yolcular - Otobüs Kalkıyor! Yeni. 0 - Yorum Ekle. Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor ve daha fazlası uygun fiyatlarla HappyShop'ta sizleri bekliyor. Minik Yo ... Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor ... . 0 - Yorum Ekle. Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor ve daha fazlası uygun fiyatlarla HappyShop'ta sizleri bekliyor. Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor. 17,00 TL. FAVORİLERE EKLE Favorilerimden Çıkar. Minik Yolcular Otobüs Kalkıyor! 17,00 TL. Sepete Ekle. İki yaş ve üzeri minikler hem şehir araçlarıyla tanışacak hem de eğlenceli ve basit re...