Diğer Şeyler

Ali Necip Erdoğan

Diğer Şeyler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-01-06
YAZAR Ali Necip Erdoğan
ISBN 6057547484
DOSYA FORMATI 11,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ali Necip Erdoğan’ın öyküleri düşünen, düşündüren, insanın anlam arayışını kışkırtan, bunu yaparken bir sesi de bir suskunluğu da, bir kum tanesini ya da inceltme işaretini de imgelere dönüştürebile niteliğe sahip. Yazar, sahibi ölen bir kuklanın çıkmazlarını, kendi hayatını kurgulayan kahramanları, yıllar sonra gelen bir kavuşmayı ustalıkla kurmaca evrenine buyur ediyor. Biçimsel açıdan anlam katmanları oluşturan öykülerde okuru özgürlük, zaman, gerçeklik, söz ve anlam, yaşam ve ölüm kavramları etrafında gelişen yolculuklar, sorgulamalar, yüzleşmeler bekliyor. Adamın sessizliği bir kar topu gibi dağın tepesinden aşağı doğru yuvarlanıyor, önüne çıkan tüm sesleri içine alıyor, herkesi ve her şeyi yutarak kadını derin bir sükûta hapsediyordu. Kadın, eğer şimdi bir şeyler söylemezse kalkıp gideceğini geçirdi içinden. Adam çocuksu bir gülümsemeyle, “Gitse ne kadar gidebilir ki insan, gittiği yer başka bir yer mi olur?” diye sordu. Kadın, suçüstü yakalanmış biri gibi afalladı, ne diyeceğini bilemedi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Diğer Şeyler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Diğer Şeyler.

... Diğer Şeyler. 66K likes. Yüzünü yerim! See more of Üzüm ve Diğer Şeyler on Facebook ... Diğer Şeyler | Hayata Dair Her Şey ... . Log In. Aynı zamanda birlikte büyük ya da küçüklere oyunluk şeyler ve her alandan daha akla gelebilecek birçok değişik seçenek, sıra dışı çeşitler eşliğinde sizlere sunulmuş durumdadır. Diğer Şeyler. üzüm ve diğer şeyler. şükela: tümü | bugün. "diğer şeyler"in içine bazen yeni mini kedi ryuk'un, bazense eve giren hırzız'ın dahil olduğu fotoğraflar ve diyaloglar bütünüdür. Hani denir ya "her şer'de bir hayır vardır" diye. Üzüm ve Ryuk'un hikayesi tam da bunu ... Diğer Şeyler | KirliCamlar - Yorumlarla Yaşıyoruz ... . Hani denir ya "her şer'de bir hayır vardır" diye. Üzüm ve Ryuk'un hikayesi tam da bunu doğruluyor. Şimdilerde sosyal medyanın en ünlü kedileri onlar… Ali Necip Erdoğan'ın öyküleri düşünen, düşündüren, insanın anlam arayı...