Dehşet Gecesi

Kerime Nadir

Dehşet Gecesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-11
YAZAR Kerime Nadir
ISBN 9753297844
DOSYA FORMATI 7,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

(…) Ruzihayâl olduğuna yüz bin şahit isteyen en çirkin ve en iğrenç bir cadı ayağa kalkmış, ortadaki taş basamağa kadar gelmişti. Boyu ve gölgesi bir dev heybeti taşıyordu. Orada dikili durdu. Ağzı taze kana bulanmıştı. Saçları darmadağındı. Dişleriyse, bir kurdunki gibi sivri ve keskin bir biçimde parlıyordu. Nihayet gözleri… Tanrım! Bu gözler, beni aşk ve arzuyla kendimden geçiren o şahane gözler miydi? Evet, bu cadının, yahut Ruzihayâl hortlağının gözleri şimdi birer melanet kuyusu, tüyler ürperten birer hareketli yuvarlaktan ibaretti.Türk korku edebiyatının ilklerinden biri olan, usta romancı Kerime Nadir’in Dehşet Gecesi; Karanlığa hapsolmuş, tüyler ürperten lanetli bir gerçekliğin pençesindeki kahramanlarının hikayesini anlatıyor. Bu karanlık romantizm ruhunuzu derinden sarsacak.Oğlak yayınları, Maceraperest Kitaplar’ın yeni dizisi Klasik Maceraperestler’in ilk kitabı Dehşet Gecesi’ni yayımlamaktan gurur duyar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dehşet Gecesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dehşet Gecesi.

...: Jon Keeyes. "Dehşet Gecesi", işlediği cinayetleri sanatsal birer başyapıt olarak değerlendiren bir seri katil ve kurbanları arasındaki ölümcül kedi fare oyununu konu alıyor ... Dehşet Gecesi 2007 Full HD | Türkçe Dublaj Film İzle | 1080P Full HD... ... . Dehşet Gecesi izle, Dehşet Gecesi full izle, Dehşet Gecesi türkçe dublaj izle, Dehşet Gecesi hd izle, Mezun olmasını en yakın dostları kutlamak isteyen Donna, bir yandan geçmiş hayatını unutarak... Prom Night izle, Dehşet Gecesi - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. Dehşet Gecesi. Film Bilgileri. Alternatifler (7). Dehşet Gecesi oyuncularının diğer filmlerini izle. Dehşet Gecesi (2008) Türkçe Dublaj izle. 10 Nis. 2008ABD88 Dk.PG-13. Blair ... Dehşet Gecesi | Full İzle, Hd İzle, 720P İzle, 1080P İzle, Hdfilmmodu.... ... .. Dehşet Gecesi. Film Bilgileri. Alternatifler (7). Dehşet Gecesi oyuncularının diğer filmlerini izle. Dehşet Gecesi (2008) Türkçe Dublaj izle. 10 Nis. 2008ABD88 Dk.PG-13. Blair Cadısı filmiyle birlikte "buluntu belgese...