4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen

Kollektif

4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-30
YAZAR Kollektif
ISBN 6057716514
DOSYA FORMATI 5,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Merhaba değerli arkadaşım, Kupa kazanmanın anahtarı sağlam bir temeldir. Sağlam temelin anahtarı ise KUPA’dır. Peki nedir KUPA? KUPA’nın açılımı şu şekilde: Kavrama-Uygulama-Pekiştirme-Analiz. Bu kitapta tam da öğrenmenin bu dört temel basamağına ayrılmış 33 adımla karşılaşacaksın. Sırayla tamamlayacağın bu adımlarda matematik, fen bilimleri ve Türkçe derslerine ait kavrama, uygulama, pekiştirme ve analiz soruları bulacaksın. Soru dediğime bakma. Bunlar senin zevkle tamamlayacağın uygulamalar. Çünkü sana kimi zaman boyama yaptıracak, kimi zaman grafik çizdirecek, boşluk doldurtacak arada da soru çözdürecek. Ama her adımda sana mutlaka konuları öğretecek. Hem de mümkün olan en eğlenceli şekilde!Aslında kupa kazanmak hiç de kolay değil. Uzun ve yorucu çalışmalar gerektirir. Ancak KUPA ile çok kolay. Çünkü sana düşündürücü fakat eğlenceli çalışmalar sunuyor.Hayatta atacağın her adımda bir KUPA kazanman dileğiyle.Başarı seninle olsun!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen.

... Merhaba değerli arkadaşım, Kupa kazanmanın anahtarı sağlam bir temeldir ... 4. Sınıf Nar Olimpiyat Denemeleri Matematik - Fen ... . Sağlam temelin anahtarı ise KUPA'dır. Peki nedir KUPA? 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen. HAVALE :31,68 TL %1 EFT İndirimi. Bu kitapta tam da öğrenmenin bu dört temel basamağına ayrılmış 33 adımla karşılaşacaksın. Sırayla tamamlayacağın bu adımlarda matematik fen bilimleri ve Türkçe derslerine ait kavrama uygulama pekiştirme ve analiz soruları bulacaksın. Soru dediğime bakma. 4. Sınıf Fen Bilimleri, Matematik, Türkçe, Sosyal ... Matematik - 4 TurgayYagmuroglu.Com ... . Soru dediğime bakma. 4. Sınıf Fen Bilimleri, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Soruları. 4. Sınıf Fen Bilimleri Ve Matematik Haftasonu Çalışma Soruları. 4. Sınıf Hafta Sonu Kazanım Çalışması Ödev. Peki nedir KUPA? KUPA'nın açılımı şu şekilde...