Star Wars Cilt 4Harbinger’ın Son Uçuşu

Jason Aaron

Star Wars Cilt 4Harbinger’ın Son Uçuşu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-27
YAZAR Jason Aaron
ISBN 6058033467
DOSYA FORMATI 5,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çavuş Kreel ve İmparatorluk askerlerinden oluşan elit manga ile birlikte Yıldız Detroyeri Harbinger’ın koridorlarında Karanlık Taraf’ta bir gezintiye çıkın! Harbinger, neredeyse yok edilemez bir savaş silahı. Aynı zamanda, asilerin yeni, çok gizli planının da hedefi. İmkansızı başarmak için gözünü budaktan sakınmayan Luke Skywalker, Han Solo ve Leia Organa, bunun Harbinger’ın son uçuşu olmasını sağlamaya kararlı! Ama Kreel ve SCAR Mangası da asileri avlamakta uzman! Çarpışma kapıda! Diğer bir macerada; Hutt Jabba, başındaki derdi çözmesi için Wookiee kelle avcısı Kara Krrsantan’ı tutuyor. Fakat bu kum çölünde, yakından tanıdığımız ihtiyar bir münzevinin de bu konuda söyleyecek sözü olabilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Star Wars Cilt 4Harbinger’ın Son Uçuşu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Star Wars Cilt 4Harbinger’ın Son Uçuşu.

...n. Çavuş Kreel ve İmparatorluk askerlerinden oluşan elit manga ile birlikte Yıldız Detroyeri Harbinger'ın koridorlarında Karanlık Taraf'ta bir gezintiye çıkın! Kargo dahil en ucuz29,20 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git ... Star Wars Cilt 4-Harbinger'ın Son Uçuşu - Jason Aaron : %20 İndirimli ... . Star Wars Cilt 4-Harbinger'ın Son Uçuşu. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 100+ adetSon güncelleme... Dili. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. ISBN NO. Çavuş Kreel ve İmparatorluk askerlerinden oluşan elit manga ile birlikte Yıldız Detroyeri Harbinger'ın koridorlarında Karanlık Taraf'ta bir gezintiye çıkın! ...Luke Skywalker, Han Solo ve Leia Organa, bunu ... Edessa Kitabevi - 🌈Star Wars Cilt 4 Harbinger'in Son Uçuşu... ... . ISBN NO. Çavuş Kreel ve İmparatorluk askerlerinden oluşan elit manga ile birlikte Yıldız Detroyeri Harbinger'ın koridorlarında Karanlık Taraf'ta bir gezintiye çıkın! ...Luke Skywalker, Han Solo ve Leia Organa, bunun Harbinger'ın son uçuşu olmasını sağlamaya kararlı! Jason Aaron. Star Wars Cilt 2: Kaçakçı Ayı'nda Yüz...