Kur'an-ı Anlamaya Giriş

İbrahim H. Karslı

Kur'an-ı Anlamaya Giriş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-24
YAZAR İbrahim H. Karslı
ISBN 9751955494
DOSYA FORMATI 10,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kuran, insanlık için bir “rahmet” kaynağıdır: “İşle size Rabbinizden hakikatin açıkbir delili, bir rehberlik ve bir rahmet geldi” : [En’âm, 6/157], Son İlahî Kelâm getirdiği - iman prensipleri ile varlığın sahibini, hayatı, ölümü ve ölüm sonrasını insana tanıttı. Var oluşla ilgili insan zihnini kemiren şüphelerden ve manevî çalkantı­lardan onu korumayı hedefledi. Yine ge­tirdiği ahlâk ilkeleri ile insanı, kendine, hemcinslerine ve içerisinde yaşadığı tabi hayata karşı yalnızlaşmaktan ve yabancılaşmaktan kurtarmayı gaye edindi. Böylece insana dünyada huzur ve mutluluğun, ve ebedî âlemde de sonsuz saadet ve esenliğin yollarını gösterdi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kur'an-ı Anlamaya Giriş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kur'an-ı Anlamaya Giriş.

... anlamaya giriş. Yeni. ...İslam Tarihi İslamı Kişisel Gelişim Kitap Kur'an ve Toplum Kuran Kültür Kürtçe Müzik Otobiyografi Önderlik ve VOT-1754204 ... Kuran I Anlamaya Giriş > İbrahim H. Karslı > Diyanet İşleri Başk. ... . 1014507. Kur'an-ı Anlamaya Giriş. Diyanet İşleri Başkanlığı. 4.80. Bu noktada yapılan telkin ve çağrılar neticesinde Kur'an'ı anlamaya karar verdik. "Kur'an apaçık bir kitap, herkes anlayabilir" gibi süslü sözler bizi Kur'an'ı kendi düşüncemize göre yorumlamaya itmemeli. Sign in. Hoşgeldin! Haydi hesabına giriş yap. Kuranı anlamak için neler yapmalıyız? Allah müminler olarak Kur'andan nasibimizi arttırsın. Kur'an-ı ... Kur'an-ı Anlamaya Giriş - Ahmet Çelik -Halkkitabevi ... . Sign in. Hoşgeldin! Haydi hesabına giriş yap. Kuranı anlamak için neler yapmalıyız? Allah müminler olarak Kur'andan nasibimizi arttırsın. Kur'an-ı Anlamaya Giriş. HAVALE :5,39 TL %1 EFT İndirimi. Diyanet İşleri Başkanlığı Fiyatı düşünce haber ver! 6 2 Kur an ı Anlamaya Giriş Â...