Ka'b B. Malik ve Tevbe

Ali Haydar Zuğurlu

Ka'b B. Malik ve Tevbe
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-24
YAZAR Ali Haydar Zuğurlu
ISBN 6057570284
DOSYA FORMATI 10,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ey Rabbim!Sen nice taş kalpli olanları, azgınlaşanları affettin. Ben de Sana el açıp yalvarıyorum. Senden mağfiret diliyorum. Senden af diliyorum.Ey Rabbim! Beni bağışla, beni affet…Kalbim heyecanla çarpıyor bütün bedenim tir tir titriyordu. Yakarış neticesinde yüce Allah’ın (cc.) inayet ve lütfu bütün bedenime serinlik bahşediyordu. Sanki mukaddes bir ortamda meleklerin beni sardığını hissediyordum. Sanki şafağın karanlığı söküyor, yeryüzünün damarı çatlıyordu. Arş-ı âlânın perdeleri aralanıyor yeryüzüne rahmet iniyordu, rahmet…Derken, bir münadi dağın eteğinden şöyle haykırıyordu:“Ey Ka’b! Ey Ka’b b. Malik! Müjdeler olsun sana, Ey Ka’b!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ka'b B. Malik ve Tevbe i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ka'b B. Malik ve Tevbe.

...Malik'in Tövbesi. Ka'b Bin Malik (ra-Allah ondan razı olsun)'de herkes gibi hazırlığa başlamıştır ... Ka'b Bin Malik ve Tevbe - Ali Haydar Zuğurlu... | ilahiyatvakfi.com ... . Ancak Ka'b Bin Malik yola çıkma vaktinde diğerleriyle birlikte hareket edemedi. Ka'b b. Malik ve Tevbe. ISBN. : 978-605-7570-28-4. Baskı. İmtihanın Zoru Geçmişti. Tevbe Bir Hicrettir. Tevbede Ölümü Anmak! Dua Allah İle Konuşmaktır. ...b. MÂLİK", TDV İslâm Ansiklopedisi, https://islamansiklopedisi.org.tr/kab-b-malik (20.05.2020). sonunda nâzil olan âyetlerde onun ve iki arkadaşının bağışlandı ... Ka'b Bin Malik ve Tevbe | bkmkitap.com ... .org.tr/kab-b-malik (20.05.2020). sonunda nâzil olan âyetlerde onun ve iki arkadaşının bağışlandığı bildirildi (et-Tevbe 9/117-119). 10.80 TL. Ey Rabbim! Sen nice taş kalpli olanları, azgınlaşanları affettin. Ben de Sana el açıp yalvarıyorum. Senden mağfiret diliyorum. Senden af diliyorum. Ey Rabbim! Beni bağış...