Çok Mavi Hikayeler

H. Salih Zengin

Çok Mavi Hikayeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-05
YAZAR H. Salih Zengin
ISBN 6057849267
DOSYA FORMATI 4,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Avucunuzun içinde hiç yağmur biriktirdiniz mi? Şehrinize kar olup inen meleklere gülümseyip kuş olmak istediniz mi hiç? Selam vermenin, fakirlere yardım etmenin, sabretmenin, okumanın anlamı üzerine düşündünüz mü?Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden H. Salih Zengin, maviyi ve gülümsemeyi seven çocuklar için yazdığı Çok Mavi Hikâyeler kitabında dinî ve ahlaki değerleri çocuksu bir üslup ve kurguyla anlatıyor. Kitapta yer alan 15 hikâyenin her biri kuşlara, duaya selama, meleklere ve uzun bir yolculuğa dönüşüyor.Dinî kavramlara edebiyatın penceresinden naif bir üslupla bakan yazarın metinlerine Nur Dombaycı güzel çizimleriyle katılıyor. Çocuklar güzel hikâyeleri okurken namazı, zekâtı, hac ve orucu, sabretmeyi ve abdest almayı öğrenip kuşların neden kaderle uçtuğunu anlıyorlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çok Mavi Hikayeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çok Mavi Hikayeler.

... Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden H ... Çok Mavi Hikayeler - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . Salih Zengin maviyi ve gülümsemeyi seven çocuklar için yazdığı Çok Mavi Hikâyeler kitabında dinî ve ahlaki değerleri çocuksu bir üslup ve... Her cümlesi bir kuşa, bir duaya, selama, meleklere, uzun bir yolculuğa dönüen Çok Mavi Hikâyeler, onbeş hikaye ile dini ve ahlaki değerleri çocuksu bir üslup ve kurguyla aktarıyor. Her cümlesi bir kuşa bir duaya selama meleklere uzun bir yolcuğa dönüşen on beş hikaye sizi bekliyor. H. Salih Zengin 'Çok Mavi Hikâyeler'de ... Çok Mavi Hikayeler - H. Salih Zengin | Kitapaktif.com ... . H. Salih Zengin 'Çok Mavi Hikâyeler'de dini konulara edebiyatın penceresinden bakıyor. H. Salih Zengin. Avucunuzun içinde hiç yağmur biriktirdiniz mi? Şehrinize kar olup inen meleklere gülümseyip kuş olmak istediniz mi hiç? Salih Zengin. Avucunu...