Yumak Ve Adalet Arayışı

Adem Sarı

Yumak Ve Adalet Arayışı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-13
YAZAR Adem Sarı
ISBN 6056990908
DOSYA FORMATI 6,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Yumak bir sabah uyandığında havuç tarlasına yabancıların geldiğini görür. Ve bu yabancıların ağzından daha önce duymadığı bir ‘şey’ duyar. Adalet!Adalet arayışı içinde olmak hiç bu kadar tuhaf olmamıştı..” Yazar Adem Sarı bu ilk romanında tavşan Yumak üzerinden adalet olgusunu işliyor. Heyecanlı ve merak dolu sevimli karakterlerimiz hep birlikte adalet’in ne olduğunu anlamak için çabalıyorlar. Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı “adalet” üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri, büyüklere de tavsiye edilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yumak Ve Adalet Arayışı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yumak Ve Adalet Arayışı.

.... "Yumak bir sabah uyandığında havuç tarlasına yabancıların geldiğini görür ... Yumak Ve Adalet Arayışı - Adem Sarı : %27 İndirimli ... . Ve bu yabancıların ağzından daha önce duymadığı bir 'şey' duyar. Adalet! Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri büyüklere de tavsiye edilir. Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri büyüklere de tavsiye edilir. Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış a ... Tabii Hukukta Hak, Adalet ve Özgürlük Kavramları-Eleştirel Bakış ... . Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri, büyüklere de tavsiye edilir. Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri bü...