Resimlere Bakmak

Susan Woodford

Resimlere Bakmak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-18
YAZAR Susan Woodford
ISBN 6051923420
DOSYA FORMATI 6,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kısa, renkli; zekice yazılmış, temel bilgilerin yer aldığı muhteşem kitaplar! hep kitap’tan, sanat tarihine daha yakından şahit olmak, tüm temel bilgileri öğrenmek isteyen okurlar için eşsiz bir dizi: “Sanatın Olmazsa Olmazları!” Anlaşılır, sade, birbirinden güzel eserlerle bezeli, uzmanlar tarafından yazılmış bu kitaplarla sanat artık daha yakınınızda! Resimlere Bakmak, okurların resimlere bakma hazzını yaşamasına ve resimlerin aldatıcı yüzeylerinin altındaki incelikli karmaşıklığı anlamalarına yardımcı oluyor. Biraz eğitimli bir gözle bakmayı bilirseniz bir Japon gravüründen de Leonardo da Vinci’nin Son Akşam Yemeği’nden de Picasso’nun Guernica’sından da aynı keyfi alabilirsiniz. Hazır olun, bu kitabı okuduktan sonra sanat müzelerine büyük bir özgüvenle gireceksiniz!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Resimlere Bakmak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Resimlere Bakmak.

... Bakmak, okurların resimlere bakma hazzını yaşamasına ve resimlerin aldatıcı yüzeylerinin altındaki incelikli karmaşıklığı anlamalarına yardımcı oluyor ... Üç Boyutlu Resimler | Şaşı Bak Şaşır! (: | Çokbilgi.com - Türkçe ve... ... . Bu resim ve filmlere bakmak ve ve bunları pazarlamak da haramdır. Böyle olan resimlere bakmaya gelince, bunun; canlısına bakmak kadar ağır günah olmadığı da açıktır. Böyle olan resimlere bakmaya gelince, bunun; canlısına bakmak kadar ağır günah olmadığı da açıktır. Istemeyerek bakmak, tasarlamadan ve bir anlık bakmaktır. Çıplak resimler kadının olursa günah, erkeğin olursa mahzursuz diye bir şey yoktur. Böyle olan resi ... İslamiyette Çıplak Resim ve Filme Bakmak? ... . Istemeyerek bakmak, tasarlamadan ve bir anlık bakmaktır. Çıplak resimler kadının olursa günah, erkeğin olursa mahzursuz diye bir şey yoktur. Böyle olan resimlere bakmaya gelince, bunun; canlısına bakmak kadar ağır günah olmadığı da açıktır. Nihat Hatipoglu- Acik resimlere bak...