Maya’nın Tiki Tak Şapkası

Sema Günaydın Çınar

Maya’nın Tiki Tak Şapkası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-30
YAZAR Sema Günaydın Çınar
ISBN 6053749271
DOSYA FORMATI 10,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Burası, Trum Trum Kasabası. Bu kasabada herkesin bir tiki tak şapkası var. Onu takan kişiye yanlış bir şey yaptığını söylemeye yarar. Maya ise tiki tak şapkasından biraz rahatsız. Futbol oynamak isteyince ötüveriyor. Yaptığı resme mor bir güneş ekleyince susmak bilmiyor. Acaba Maya ne yapmalı? Tiki tak şapkasının sözünü mü dinlemeli? Yoksa başka bir yol mu bulmalı?İşte bu, Maya’nın tiki tak şapkasıyla olan hikâyesi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Maya’nın Tiki Tak Şapkası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Maya’nın Tiki Tak Şapkası.

...aydın Çınar. Burası, Trum Trum Kasabası ... Hikayeler - Final Kültür Sanat Yayınları - Maya'nın Tiki Tak Şapkası... ... . Bu kasabada herkesin bir tiki tak şapkası var. Onu takan kişiye yanlış bir şey yaptığını söylemeye yarar. Bu kasabada herkesin bir tiki tak şapkası var. Onu takan kişiye yanlış bir şey yaptığını söylemeye yarar. Maya ise tiki tak şapkasından biraz rahatsız. Futbol oynamak isteyince ötüveriyor. Bu kasabada herkesin bir tiki tak şapkası var. Tiki tak tiki tak biiip'leriyle hemen uyar ... Maya'nın Tiki Tak Şapkası - Okuyan Fil Sema Günaydın Çınar ... . Tiki tak tiki tak biiip'leriyle hemen uyarıyor bu doğruların dışına çıkanları. İşte bu yüzden Maya tiki tak şapkasından biraz rahatsız. Sema Günaydın Çınar - Maya'nın Tiki Tak Şapkası. Final Kültür Sanat Yayınları. Burası, Trum Trum Kasabası. Bu kasabada herkesin bir tiki tak şapkası var. Onu takan kişiye yanl...