Kimlik Kuyusu

Prof. Dr. Hüsrev Hatemi

Kimlik Kuyusu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-27
YAZAR Prof. Dr. Hüsrev Hatemi
ISBN 9759959630
DOSYA FORMATI 8,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir “kimlik bunalımı” ve “köklerden uzaklaşma” gerçekliği içinde olduğumuz doğrudur. Kendini gündelik, politik ve kültürel hayatın her alanına sirayet ederek açığa çıkaran bu sorunun çözümü hiç de öyle kolay görünmüyor. Çözüm belki de öncelikle teşhisi iyi yapmaktan geçiyor. Kimliği, “ortak miras”ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu’nun derinlerine inerek bu “ortak miras”ı arıyor. Eski Yunan, Mısır, Anadolu, İran hatta Türklerin de yaşadığı Orta ve Uzak Doğu ile sandığımızdan çok fazla ortak efsanelere, ortak kültüre ve tarihe sahibiz. Bu kültürün ve tarihin farkında olmak, kendimizi sınırsızlığı ile yeni bir sınırı tanımlayabilecek büyük bir medeniyete eklemlenme imkânı yaratabilir. Hatemi Kimlik Kuyusu’nda bu imkânın peşinde. Okuru da aynı imkân üzerine düşünmeye davet ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kimlik Kuyusu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kimlik Kuyusu.

...atemi. Türk Kimliği konusunda son yıllarda iğne ile kuyu kazıldı ... Kimlik Kuyusu Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Kuyu bitince iğneler de çuvaldızlar da hep başkasına batırıldı. Bir deli yerine, yüzlerce akıllı bir kuyuya taş attı. Prof. Dr. Hüsrev Hatemi. Bir "kimlik bunalımı" ve "köklerden uzaklaşma" gerçekliği içinde olduğumuz doğrudur. Kendini gündelik, politik ve kültürel hayatın her alanına sirayet ederek açığa çıkaran bu... Prof. Dr. Hüsrev Hatemi. Türk Kimliği konusunda son yıllarda i ... Kimlik Kuyusu - sizekitap.com ... ... Prof. Dr. Hüsrev Hatemi. Türk Kimliği konusunda son yıllarda iğne ile kuyu kazıldı. Kuyu bitince iğneler de çuvaldızlar da hep başkasına batırıldı. Bir deli yerine, yüzlerce akıllı bir kuyuya taş attı. 23.10 TL. Kimliği "ortak miras"ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? H...