Karavan Yollarda / İstanbul

H. Gözde Ertürk Kara

Karavan Yollarda / İstanbul
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-30
YAZAR H. Gözde Ertürk Kara
ISBN 6053749257
DOSYA FORMATI 4,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Rengârenk, kocaman bir karavanla Türkiye’yi gezmeye hazır mısınız? Karavanın şimdiki yolculuğu yedi tepeli şehir İstanbul’a. Karavanla birlikte İstanbul Boğazı’ndan geçen gemileri izleyecek, vapurdan martılara simit atacağız.Tarihi yarımadayı adım adım gezecek, İstiklal Caddesi’nin kalabalığına karışacağız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Karavan Yollarda / İstanbul i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Karavan Yollarda / İstanbul.

...ürk Kara. Rengârenk, kocaman bir karavanla Türkiye'yi gezmeye hazır mısınız? Karavanın şimdiki yolculuğu yedi tepeli şehir İstanbul'a ... Karavan Yollarda-İstanbul Gözde Ertürk Kara ... . Merhaba arkadaşlar, İstanbul' da karavanda yaşamak istesem karavanımı park edebileceğim yer mevcutmu acaba? bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. teşekürler. H. Gözde Ertürk Kara, Tülay Taş. Rengârenk, kocaman bir karavanla Türkiye'yi gezmeye hazır mısınız? Karavanın şimdiki yolculuğu yedi tepeli şehir İstanbul'a. Efsane karavanımız ile İstanbuldan Ege Kasabasına taşınma serüvenimizi sizinle paylaşıyoruz. Efsane Karavan Geliyor/ https://youtu.be/ ... İstanbul - Karavan Yollarda Satın Al | OdaKitap.com ... . Efsane karavanımız ile İstanbuldan Ege Kasabasına taşınma serüvenimizi sizinle paylaşıyoruz. Efsane Karavan Geliyor/ https://youtu.be/QIKSO4VQnRA BİZE ULAŞIN... Karavanla birlikte İstanbul Boğazı'ndan geçen gemileri izleyecek, vapurdan martılara simit ata...