Fairy Tail 8

Fairy Tail 8
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-31
YAZAR
ISBN 9757938163
DOSYA FORMATI 10,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Altı Bacaklı, Yürüyen Lonca Phantom, Süper Büyülü Dev’e dönüşüp, yasaklanmış "Abyss Break” büyüsünün çemberini çizmeye başlar! Bu çember tamamlanırsa, Fairy Tail’den geriye eser kalmayacaktır!! Durdurulması için gücünün kaynağı olan Element 4’ün ortadan kaldırılması gerekmektedir. Sürenin dolmasına sadece dakikalar kalmışken Fairy Tail’in kaderi Phantom’un içine sızmayı başaran Natsu ve arkadaşlarının ellerindedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fairy Tail 8 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fairy Tail 8.

...r büyücü olan Lucy'nin hayali, Fairy Tail loncasına katılmaktır ... Fairy Tail 8X01 "The Lamia Scale Thanksgiving Festival" - Trakt.tv ... . Seyahati sırasında Natsu adında genç bir adamla karşılaşır. Natsu'ya hayallerini anlatır ve yoluna devam eder. 2 yıl önce gönderildi (Bildir). büyüyünce fairy tail gibi bir anime yapmak istiyorum. Cevapla. Mr.baydar. Fairy Tail / 8. Bölüm 2.2.2013. Işıkları Söndür Hata Bildir Önceki Bölüm Sonraki Bölüm. GDrive MyviRU(Hızlı) Odnoklassniki(Reklamsız) Odnoklassniki(Rekl ... Fairy Tail 8. Bölüm | Çocuk | Mynet Video ... . GDrive MyviRU(Hızlı) Odnoklassniki(Reklamsız) Odnoklassniki(Reklamsız) SendVid(Kota... Fairy Tail 8.Bölüm. Sinema Modu. Sorun Bildir. Dizinin anasayfası: Fairy Tail. Eğer yapacağınız yorum bölümle ilgili değil ise yorum yapmadan önce lütfen aşağıdaki linke tıklayarak bildirimi okuyun. The Lamia Scale Thanksgiving Festival. Natsu and ...