Satranç ÜlkesiBaşlangıç Düzeyi 1. Basamak Satranç Kaynak Kitabı

Melih Karataş

Satranç ÜlkesiBaşlangıç Düzeyi 1. Basamak Satranç Kaynak Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-12
YAZAR Melih Karataş
ISBN 9751027030
DOSYA FORMATI 12,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Değerli anne babalar!Eğer çocuğunuz bu kitaba sarılıp uyuyor, elinden hiç düşürmüyor ve adeta ona yapışık halde yaşıyorsa sakın endişelenmeyin. Sizler de “Satranç Ülkesi”nin satrancı sevdirme ve öğretme gücüne inanamayacaksınız.Serinin diğer kitaplarına da aynı ilgiyi göstermenizi bekliyor, satranç dolu günler diliyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Satranç ÜlkesiBaşlangıç Düzeyi 1. Basamak Satranç Kaynak Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Satranç ÜlkesiBaşlangıç Düzeyi 1. Basamak Satranç Kaynak Kitabı.

...vuru kitabıdır. Yardımcı Kitaplar 2.Sınıf İlköğr ... Satranç ülkesi : başlangıç düzeyi 1. basamak satranç kaynak kitabı ... . Satranca yeni başlayan öğrenciler için ilk adım bir başvuru kitabıdır. Satranç hafızayı güçlendirir. Ürün Sepetinize Eklendi! Başlangıç Düzeyi Satranç Kaynak Kitabı. 16,25 TL. 24.80 TL. Satranç Ülkesi Başlangıç Düzeyi 1. Basamak Satranç Kaynak Kitabı. Günümüzde anne ve babaların en önemli sorunlarından biri, çocuklarının eğitiminde karşılaştıkları zorluklardır. Hayatın bir izdüşümü... Satranç Ülkesi Başlang ... Satranç Ülkesi /Başlangıç Düzeyi 1.Basamak Satranç Kaynak Kitabı ... . Hayatın bir izdüşümü... Satranç Ülkesi Başlangıç Düzeyi 1. Basamak Satranç Kaynak Kitabı. Eğer çocuğunuz bu kitaba sarılıp uyuyor elinden hiç düşürmüyor ve adeta ona yapışık halde yaşıyorsa sakın endişelenmeyin. 11.24 TL. Sizler de "Satranç Ülkesi"nin satrancı sevdirme ve öğretme gücüne inanamayacaksınız. Serinin diğer kitaplarına da aynı ilgiyi göstermenizi bekliyor, satranç dolu günler diliyoruz. Search Limit. Koleksiyon Seç Açık Erişim Kaynaklar E-Kitap Online Kütüphane II. Abdülhamid Han Fotoğraf Albümleri Dijital Tez Koleksiyonu Atatürk İlk. ve İnk. Melih Karataş. Değerli anne babalar! Eğer çocuğunuz bu kitaba sarılıp uyuyor, elinden hiç düşürmüyor ve adeta ona yapışık halde yaşıyorsa sakın endişelenmeyin. · Satranç hafızayı güçlendirir. · Satranç başkalarına karşı saygılı olmayı öğretir. Satranca yeni başlayan öğrenciler için ilk adım bir başvuru kitabıdır. · Satranç hafızayı güçlendirir. 100 Soruda Briç Dünyasına Giriş Yeni Başlamak İsteyenler İçin Hobi » Oyunlar » Satranç Ülkesi Başlangıç Düzeyi 1. Basamak Oyun Kitabı Hobi » Oyunlar » Satranç Ülkesi Başlangıç Düzeyi 1... 143.30 TL. Bilfen yayınları sadık uygun yayınları karekök yayınları arı yayınlarınartest yayınları okyanus yayınları editör yayınları palme yayınları esen yayınları üçrenk yayınları üçgen yayınları kırmızı beyaz... Kitap. GV1445K37 2008. Arıyor... İngilizce. Lise Düzeyi Yabanci Dil. Ders - Kaynak. Hikaye - Okuma Kitabı. Satranç. Başvuru Kitapları - Çevre. Ünversite Ders Kitapları. Satranç Ülkesi Başlangıç Düzeyi 1. Basamak Satranç Kaynak Kitabı. Melih Karataş. İnkılap Kitabevi. Tüm kategorilerde Çocuk Kitapları Edebiyat Genel Konular İnsan ve Toplum Kitap Sosyoloji Tarih - Siyaset .Kelepir 1 Test Satranç Ülkesi Başlangıç Düzeyi 1. Basamak Satranç Kaynak Kitabı. Kitap. 0027272. GV1446 .K37 2008. Satranç Ülkesi Başlangıç Düzeyi 1. Basamak Satranç Kaynak Kitabı. Yayınevi / Marka: İnkılap Kitabevi. Barkod: 9789751027030....