Zaman Yolcuları Orta Çağ Kalesinde

Peter Dennis

Zaman Yolcuları Orta Çağ Kalesinde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-10
YAZAR Peter Dennis
ISBN 6053410461
DOSYA FORMATI 6,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Josh ve Maisie büyükbabalarının kütüphanesinde keşfettikleri bir kapı sayesinde birer zaman yolcusu oluverirler. Bu kapıdan geçtiklerinde, kendilerini Antik Roma’da, Eski Mısır’da, dinozorların yaşadığı zamanda ya da bir Viking köyünde bulan, bir korsan gemisiyle türlü maceraya atılan iki kardeş, hem heyecan dolu bir macera yaşıyor hem de bir sürü şey öğrenip bize anlatıyorlar. Zamanda yolculuk yapan bu iki kardeşin maceralarını sakın kaçırmayın!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zaman Yolcuları Orta Çağ Kalesinde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zaman Yolcuları Orta Çağ Kalesinde.

...r zaman yolcusu oluverirler. Zamanda yolculuk yapan bu iki kardeşin maceralarını sakın kaçırmayın! Yorum Ekle ... Zaman Yolcuları Orta Çağ Kalesinde 1001 Çiçek Kitaplar ... . Zaman Yolcuları - Orta Çağ Kalesinde. Yeni. Ücretsiz Kargo. Orta Çağ'ı ve tarihin o döneminde bir kalede yaşamanın nasıl olduğunu tnerak ediyorsam, hemen başla okumaya! ...birarada bulabileceğiniz yeni dizimiz "Zaman Yolcuları" nı beğenilerinize sunuyoruz.Josh ve Maisie büyükbabalarının kütüphanesinde keşfettikleri bir kapı sayesinde birer zaman yolcusu oluverirler. 13.90 TL. Anahtarı büyük bir heyecanla çevirip kapının diğer tarafina geçtiğimizde, kendimizi bir kalede ... Zaman Yolcuları Orta Çağ Kalesinde - Ürün Bulucu ... . 13.90 TL. Anahtarı büyük bir heyecanla çevirip kapının diğer tarafina geçtiğimizde, kendimizi bir kalede buluverdik! Bir zaman yolculuğu yapıp Orta Çağ'a gitmiştik. 10.56 TL. Anahtarı büyük bir heyecanla çevirip kapının diğer tarafina geçtiğimizde, kendimizi bir kalede buluverdik! Bir zaman yolculuğu yapıp Orta Çağ'a gitmiştik. Bir zaman yolculuğu yapıp Orta Çağ'a gitmiştik. Hem yaşadığımız bu inanılmaz maceranın tüm detaylarını hem de Orta Çağ kaleleri hakkında edindiğimiz bütün bilgileri bu günlüğe kaydettik. Nicholas Harris. Josh ve Maisie büyükbabalarının kütüphanesinde keşfettikleri bir kapı sayesinde birer zaman yolcusu oluverirler. Bu kapıdan geçtiklerinde, kendilerini Antik Romada, Eski Mısırda... Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Zaman Yolcuları Orta Çağ ve Maisie büyükbabalarının kütüphanesinde keşfettikleri bir kapı sayesinde birer zaman yolcusu oluverirler. Bir zaman yolculuğu yapıp Orta Çağ'a gitmiştik. Hem yaşadığımız bu inanılmaz maceranın tüm detaylarını hem de Orta Çağ kaleleri hakkında edindiğimiz bütün bilgileri bu günlüğe kaydettik....