Yaşayan Tarih

Hillary Rodham Clinton

Yaşayan Tarih
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-06-02
YAZAR Hillary Rodham Clinton
ISBN 9755093893
DOSYA FORMATI 7,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tüm dünyada milyonlarca insan Hillary Rodham Clinton adını bilir. Ama onun olağanüstü yaşam yolculuğunun öyküsünü çok yakınları dışında henüz kimse duymadı. Şimdi kendisi 1950’lerde Amerika’nın orta sınıf bir banliyösünde büyümesini ve Goldwater Kızı’ndan eylemci bir öğrenci ve tartışmalı bir First Lady’ye dönüşümünü içten, nükteli ve tutkulu bir dille anlatıyor. Ülke yasalarının oluşturulmasında büyük bir rol oynayan ilk First Lady olan Hillary Rodham Clinton, sağlık konusunda öncülük etmek, ekonomik ve eğitimsel olanakları geliştirmek, çocuk ve ailelerin gereksinimlerini tanıtmak için yorulmadan tüm ülkeyi gezdi; kadın hakları, insan hakları ve demokrasi adına tüm dünyayı dolaştı. First Lady konumunu yeniden tanımladı. Yaşayan Tarih, çağımızın en dikkate değer kadınlarından birinin özünü ve onun kendini tanımladığı, kendi sesini bulduğu olağanüstü süreci yakalayan bir kitaptır.Yaşayan Tarih, Hillary Rodham Clinton’ın çocukluğuyla başlayıp Beyaz Saray yıllarındaki yaşamını açıkça anlatan bir anı kitabıdır. İlgiyle okuyacağınıza inanıyoruz. Arkadaş Yayınevi, yayımlandığı ülkelerde En Çok Satanlar listesine giren Yaşayan Tarih’i sizlerle buluşturuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşayan Tarih i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşayan Tarih.

...ükela: tümü | bugün. olumsuz bir canli oldugunu farz etmek suretiyle, istanbul icin de kullanilan bir soyleyistir ... Yaşayan Tari̇h ... . Kazakistan'ın nüfusu 1 milyonu geçen önemli şehirlerinden biri olan Çimkent tarihi itibariyle de göz dolduran ve adeta tarihe şahitlik eden bir şehir. First Lady konumunu yeniden tanımladı. Yaşayan Tarih çağımızın en dikkate değer kadınlarından birinin özünü ve onun kendini tanımladığı kendi sesini bulduğu olağanüstü süreci yakalayan bir kitaptır. Yaşayan Tarih, Berlin. 10 Temmuz 2015Yazar:Pegasus. İçindekiler. Berliner Dom'un mimari geçmişi, size Berlin'in ... Milliyet: Haberler: 3 Padişah Gördü! Yaşayan Tarih Ayşe Nine... ... . Yaşayan Tarih, Berlin. 10 Temmuz 2015Yazar:Pegasus. İçindekiler. Berliner Dom'un mimari geçmişi, size Berlin'in tarihi hakkında kısa bir özet sunacak. Tarih ve mimari değerler bakımından Lefkoşa'daki Türk eserlerinin başında Büyük Han gelmektedir. 1572 yılında adanın ilk Osmanlı Valisi Beylerbeyi Muzaffer Paşa tarafından yaptırıldığı kabul... Kısaca Anadolu Tarihi. Türk Tarihindeki En Önemli Olaylar. Sizden gelen soru 98-Asya'da birbirlerinden ayrı yaşayan Türk Boylarını Birleştirip tek bayrak altında toplayan İlk Türk Kağanı Mete... Yeniceköy'de 1926 yılında dünyaya gelen, Kıbrıs'ta, Osmanlı dönemi, İngiliz İdaresi ve birleşik Kıbrıs Cumhuriyeti dönemlerine tanıklık eden Keziban nine, adeta yaşayan bir tarih. 200'ün üzerinde filme ev sahipliği yapan, yazarlara, şairlere ilham veren Haydarpaşa Garı'nın görkemli tarihi ve bugünü Demir Ağlar'da ekrana geliyor… 1908'den Günümüze Yaşayan Tarih... Yaşayan Tarih'in Instagram profilinde 0 fotoğrafı ve videosu var. Yaşayan tarih şehri BİTLİS. Bitlis, dünyayı etkileyen sırasıyla Helenizm, Roma, Bizans, Hıristiyan, İslam ve Türk kültür ve medeniyetinin etkisine girmiştir. Osmangazi Belediyesi tarafından hazırlanan "Yaşayan Tarih Hisariçi Projesi" ile 2300 yıl önce "Hisariçi" olarak adlandırılan bölge yeniden ayağa kaldırılacak. YAŞAYAN TARİH. Bu konuya yorum yaz... Adilcevaz'da yaşayan Seher Bulut 122 yaşında. 250 torunu olan Seher Nine, Van ve Bitlis civarında Ermenilerin katliam yaptığını anlatıyor Yaşayan Tarih....