Her Yerden Çok Uzakta

Ursula K. Le Guin

Her Yerden Çok Uzakta
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-04
YAZAR Ursula K. Le Guin
ISBN 9755331018
DOSYA FORMATI 5,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Beni bir yazar olarak değiştiren bazı kitaplar var ama bu kitap beni bir insan olarak değiştirdi.”Emily Schultz Hep mi biliriz farklı olduğumuzu, yoksa sonradan mı öğreniriz? Hep mi umutsuzuzdur, yoksa her bir denemeden sonra yeniden mi kırılır umudumuz? Ait olmak çağımızın ilacı olmasına rağmen neden bizim üzerimizde etkisini göstermez? Bir biz miyiz sınırlardan bıkan, beklentilerden usanan, yarışlardan hazzetmeyen? Neden hep tüketmeliyiz, neden hep daha çok tüketmeliyiz? Neden marka koleksiyonumuzun her harfi tastamam olmalı? Ya biz her şeyden, hepsinden daha uzaktaysak bunların? Bir tepenin üzerinde, oturduğumuz kayadan sarkıttığımız ayaklarımızın altındaki manzarayı seyrediyor; mevsimlerden en soğuğunda ıssız denizin beyaz köpüklerini çiğniyor, dalgalarını dinliyor, kendi yaktığımız ateşte ısınıyorsak; derin bir ormanda, biz ormanın içinden geçerken, orman da bizim içimizden geçiyorsa ve bunların hepsi son model bir arabaya binmekten daha çok keyif veriyorsa bize, var mıdır bize de yaşamak için bir yer, bu yeryüzü kabuğu üzerinde?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Yerden Çok Uzakta i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Yerden Çok Uzakta.

...MGE KİTABEVİ YAYINLARI yayınevinin 4/5/2018 Cuma tarihinde ve 4 ... Her Yerden Çok Uzakta | Kitapidea.com ... . Baskı sayısı ile... Yüce Dağ Başında Bir Arkadaşla. Önceden de oldu yüze anlarım. Bir kez geceleyin parkta yürürken, yağmur altında, güzün. Bir kez çöl ortasında, yıldızlar altında... "Very far away from anywhere else"/ Her Yerden Çok Uzakta. İncecik bir kitap, ama bir anda içine alıyor okuyanı. İki gencin birbirlerini, aşkı, kendilerini ve hayatı tanıma/bulma süreçleri... Anasayfa ›› Bilimkurgu ›› Her Yerden Çok Uzakta. yoru ... Her Yerden Çok Uzakta - Semih Aközlü -Halkkitabevi ... ... Anasayfa ›› Bilimkurgu ›› Her Yerden Çok Uzakta. yorumsuz. son model bir arabaya binmekten daha çok keyif veriyorsa bize, var mıdır bize de yaşamak için bir yer, bu yeryüzü kabuğu üzerinde? Read 6.Bölüm from the story Her Yerden Çok Uzakta by SugaSuga1222 (Suga'nın Şebeği) with 178 reads.Multide karakterler var.. ve en sevdiğim şarkı the wamps so......