Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri (Cilt 4)

Ekrem Muhittin Yeğen

Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri (Cilt 4)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-03
YAZAR Ekrem Muhittin Yeğen
ISBN 9751027016
DOSYA FORMATI 7,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren yemek kitapları konusunda en önemli çalışmaları Ekrem Muhittin Yeğen gerçekleştirmiştir. Yeni Türkçeyle yazdığı bu kitaplarda hem dünya mutfaklarından hem de Klasik Türk Mutfağı’ndan zengin örnekler vererek kaynak kitaplar yaratmıştır.Birkaç kuşaktır hemen her evde bulunan Ekrem Muhittin Yeğen’in Yemek Öğretimi kitapları tarifleri değiştirilmeden ancak çağdaş baskı teknikleri kullanılarak ve görsel zenginliği artırılarak okurların beğenisine sunulmaktadır.Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri (Cilt 4) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri (Cilt 4).

...rna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır ... Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri Cilt 4 - Ekrem Muhittin Yeğen... ... . Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 43.20 TL. Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri Cilt: 4-İnkılap Kitabevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. PILAVLAR, MAKARNALAR VE HAMUR İŞLERİ (CILT 4) - EKREM MUHITTIN YEĞEN özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işle ... Yemek Öğretimi Pilavlar Makarnalar ve Hamur İşleri (Cilt 4) İnkılap... ... . Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 39.76 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 36.72 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. ISBN Kodu : 9789751027016 Sayfa Sayısı : 176 Ebat : 19,5 X 27 Cilt Tipi : Sert Kapak Basım Tarihi : 2008-7 Son Basım Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Yemek Öğretimi Cilt 4: Pilavlar, Makarnalar ve Hamur... 40.50 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 43.20 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 43.20 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Bu ciltte çeşitli pilav. makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Yazarın Diğer Kitapları. %20. Tatlı ve Pasta Öğretimi Cilt II. %20. Sebze Yemekleri Cilt 2 Yemek Öğretimi. Bu ciltte cesitli pilav, makarna ve hamur islerine ait tarifler yer almaktadir. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Ekrem Muhittin Yeğen imzası taşıyan esere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Yeme-İçme kategorisinde kendisine yer bulan Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri (Cilt 4) kitabı okumak için harika!...