Dağların Kızı Heidi / Klasiklerle Tanışıyorum

Chiara Carminati

Dağların Kızı Heidi / Klasiklerle Tanışıyorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-09-19
YAZAR Chiara Carminati
ISBN 6050939774
DOSYA FORMATI 7,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Klasiklerle Tanışıyorum serisi dünya edebiyatının tanınmış eserlerini genç okurlara yönelik bir anlatım ve tasarımla yeniden yorumluyor. Dedesiyle birlikte Alpler’de yaşayan Heidi, arkadaşı Çoban Peter’le dağların eşsiz doğasında mutlu bir yaşam sürmektedir. Fakat küçük kızın hayatı ani bir haberle değişir...Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dağların Kızı Heidi / Klasiklerle Tanışıyorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dağların Kızı Heidi / Klasiklerle Tanışıyorum.

...k buluşma... Klasiklerle Tanışıyorum serisi dünya edebiyatının tanınmış eserlerini genç Alış-Veriş Listeme Ekle ... Klasiklerle Tanışıyorum - Dağların Kızı Heidi... - Köln Kütüphane ... . Klasiklerle Tanışıyorum-Dağların Kızı Heidi. 13.50 TL. Fakat küçük kızın hayatı ani bir haberle değişir... Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor. 14.76 TL. Fakat küçük kızın hayatı ani bir haberle değişir... Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatım ... Klasiklerle Tanışıyorum - Dağların Kızı Heidi, Chiara... | Kitap365.com ... ... Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor. 15.30 TL. Fakat küçük kızın hayatı ani bir haberle değişir... Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor. Ürün Açıklaması. Dağların kızı heidi / klasiklerle tanışıyorum. Dedesiyle birlikte alpler'de yaşayan heidi arkadaşı çoban peter'le dağların eşsiz doğasında mutlu bir yaşam sürmektedir. Fakat küçük kızın hayatı ani bir haberle değişir... Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor. Tanıtım Metni. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Klasiklerle Tanışıyorum-Dağların Kızı Heidi. Fakat küçük kızın hayatı ani bir haberle değişir...Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor. (4 kez incelendi). Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Klasiklerle Tanışıyorum - Dağların Kızı Heidi. Yazar. Chiara Carminati. Fakat küçük kızın hayatı ani bir haberle değişir...Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor. Sayfa Sayısı80. Kolektif. Edebiyatın sevilen klasikleriyle ilk buluşma... Klasiklerle Tanışıyorum serisi dünya edebiyatının tanınmış eserlerini genç okurlara yönelik bir anlatım ve tasarımla yeniden yorumluyor. Fakat küçük kızın hayatı ani bir haberle değişir... Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor. Fakat küçük kızın hayatı ani bir haberle değişir...Dünya edebiyatının sevilen klasiklerinden Dağların Kızı Heidi rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor....