Komşu Köyün Delisi

Prof. Dr. Üstün Dökmen

Komşu Köyün Delisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-30
YAZAR Prof. Dr. Üstün Dökmen
ISBN 9753223277
DOSYA FORMATI 11,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hamdi: Bugün 53 Kasım Perşembe. Deliniz hayırlı günler diler.Osman: Vay anam vay, banka reklamı gibi.Hasan: Demir Hamdi bu. Demir gibi maşallah.Hamdi: Demir Hamdi, hayırlı işler, pardon, hayırlı kahveler diler.Tahir: Yahu bu ne kibar deli; ''pardon diyor. Salih: Eh, tabi. Şehir delisi bu. Kibar olacak elbet.Fadime: Ah yavrum, ne temiz kalpli.Hatice: Kız Fadime, temiz kalpli olamaya temiz de, pek deliye benzemiyor. Kafası bir güzel çalışıyor. Senden benden farkı yok.Fadime: Farkı yok olur mu, besbelli deli bu.Hatice: Deli olduğu nereden belli?Fadime: E muhtar dedi ya. Sen muhtardan iyi mi bileceksin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Komşu Köyün Delisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Komşu Köyün Delisi.

...delisi katır kutur birisi gelmiyor ki gerisi konsültasyon perisi ... Komşu Köyün Delisi Kitap Özeti | Kitap Özetleri ... . Komşu köyün delisi 2 perde. YAZAN: Üstün DÖKMEN. YÖNETEN: Mehmet Tahir İKİLER. halis ağa Komşu köylerin delileri varken bizim köyümüzün neden bir tane bile delisi yok diyerek... Download linki aktif olduğunda " KOMŞU KÖYÜN DELİSİ TİYATRO OYUNU TAMAMI / 9 SAHNEDEN OLUŞUYOR " dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Facebook'ta KOMŞU KÖYÜN DELİSİ'nin daha fazla içeriğini g ... Komşu Köyün Delisi - BKM Kitap ... . Facebook'ta KOMŞU KÖYÜN DELİSİ'nin daha fazla içeriğini gör. 198 kişi takip ediyor. HakkındaTümünü Gör. Contact KOMŞU KÖYÜN DELİSİ on Messenger. Komşu Köyün Delisi yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Komşu Köyün Delisi kitabına benzeyen kitaplar. İnceleme ekle. Özdemir Komşu Köyün Delisi'yi inceledi. Komşu Köyün Delisi, en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle BKM Kitap'ta. Komşu Köyün Delisi 'i hemen satın almak için tıklayın! BKM Kitap'ın size özel indirim fırsatını kaçırmayın! Dosya İçeriği : Şu anda egitimfakultesi.org üzerinden Komşu köyün delisi tiyatro oyunu isimli eğitim dokümanını indiriyorsunuz. Komedi. Yönetmen: Turgay Bostan. Yıldız: Bahadır Tokmak, Fatma Öney, Erdal Küçükkömürcü vb. Kültürümüze ait özelliklerimizden birisi, eskiden her mahallenin... Geyve Anadolu Lise...