Misyonerlik Karşısında Türkiye

Samiha Ayverdi

Misyonerlik Karşısında Türkiye
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1969-01-30
YAZAR Samiha Ayverdi
ISBN 9757663670
DOSYA FORMATI 6,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Ey gafil ve cahil Hıristiyan kardeşlerimiz!Allah'ın kulu ve hazret-i Muhammed'in ümmeti olan biz Müslümanları neden taciz ediyor, kende halimize bırakmıyorsunuz? Biz Müslüman olmakla zaten hidayete ermiş ve kurtulmuş bir ümmetiz. onun için de, sizin kurtuluş müjdenize ihtiyacımız yoktur. Asıl kurtuluşa ihtiyacı olan sizlersiniz. Çünkü biz, Hazret-i İsa'yı Hak peygamberi olarak tanıdığımız halde siz Hazret-i Muhammed'i tasdik etmiyor, üstelik O'nun ümmetini yoldan çıkarmak için bu kadar zahmet ve külfetlere giriyorsunuz."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Misyonerlik Karşısında Türkiye i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Misyonerlik Karşısında Türkiye.

...a yeniden ele alınması ve diğer dinler karşısında yeni bir ... Misyonerlik Karşısında Türkiye Pdf İndir ... ... Misyonerlik karşısında Türkiye. Title: Misyonerlik karşısında Türkiye. Author: Ayverdi, Samiha. Misyonerlik Karşısında Türkiye. Yazar: Sâmiha Ayverdi Yayınevi: Kubbealtı Neşriyat Yayın Yılı: 1969. "Ey gafil ve cahil Hıristiyan kardeşlerimiz! "Misyonerlik Karşısında Türkiye PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. 1996 civarında, düzenli olarak Adobe'yi ziyaret ettim, onlar ... Misyonerlik Karşısında Türkiye | Okuoku.com ... . 1996 civarında, düzenli olarak Adobe'yi ziyaret ettim, onlarla PDF formatında birçok şey yaptım, vb. ...Yöntem Turizm-Gezi Diğer Gezginler Gezi Kitapları Rehber Şehirler-Bölgeler Tarihi Mekanlar (Dünya) Tarihi Mekanlar (Türkiye) Ülkeler. İslam - Misyonerlik Karşısında Türkiye. | 0 yorum | Yorum Yap....