Satışın Yeni Kurallarıİnsanları Harekete Geçirmenin Sırları

Daniel H. Pink

Satışın Yeni Kurallarıİnsanları Harekete Geçirmenin Sırları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-09-07
YAZAR Daniel H. Pink
ISBN 6054584369
DOSYA FORMATI 3,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Bazılarınız gerçek anlamda satış işindesiniz; müşterileri sigorta poliçesi yaptırmaya, cep telefonu almaya ikna etmeye çalışıyor veya taze ev yapımı keklerinizi pazarlıyorsunuz. Ama hepiniz iş arkadaşlarınızı yönlendirmek, yatırımcı bulmak veya çocukları razı etmek için tahmininizin üzerinde vakit harcıyorsunuz. Yani, beğenseniz de beğenmeseniz de hepimiz satış işindeyiz."Drive ve Aklın Yeni Sınırları'nın yazarı Daniel H. Pink yeni kitabında satış dünyasına eğiliyor. Pink, önceki kitaplarında olduğu gibi yine içgörülerini zengin sosyal bilim araştırmalarıyla destekliyor ve ne pahasına olursa olsun satış yapma anlayışının eskidiği günümüz dünyasında satışın yeni alfabesini yazıyor.Bilgi asimetrisinden bilgi eşitliğine geçişin toplumsal dinamiklerini, etkili sunumun yeni altı yolunu, başkalarını anlamanın üç kuralını, mesajınızı daha iyi iletmenin beş çerçevesini ve daha fazlasını bu kitapta bulacaksınız. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları, iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Satışın Yeni Kurallarıİnsanları Harekete Geçirmenin Sırları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Satışın Yeni Kurallarıİnsanları Harekete Geçirmenin Sırları.

...k bir rehber. 30 TL. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları, iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber ... SATIŞIN YENİ KURALLARI İnsanları Harekete Geçirmenin Sırları... ... . 22.50 TL. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları, iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber. 22.50 TL. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları, iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber. Satışın Yeni Kuralları İnsanları Harekete Geçirmenin Sırları. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları iş ... Satışın Yeni Kuralları | Nezih ... . Satışın Yeni Kuralları İnsanları Harekete Geçirmenin Sırları. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları, iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber. Ne Zaman; Mükemmel Zamanlamanın Bilimsel Sırları. 32 32. Satışın Yeni Kuralları ve Daniel H. Pink Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. İnsanları Hareket Geçirmenin Sırları. Satışın Yeni Kuralları İnsanları Harekete Geçirmenin Sırları. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber. Daniel H. Pink. "Bazılarınız gerçek anlamda satış işindesiniz; müşterileri sigorta poliçesi yaptırmaya, cep telefonu almaya ikna etmeye çalışıyor veya taze ev yapımı keklerinizi pazarlıyorsunuz. 25.50 TL. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları, iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber. 27.78 TL. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları, iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber. 21.90 TL. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları, iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber. Daniel H. Pink kitapları ve MediaCat Yayınları 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. : Birinci Baskı. Durum. : Yeni. Kargo. : Alıcıya Ait. 22.50 TL. İnsanları harekete geçirme konusunda yeni imkânlar sunan Satışın Yeni Kuralları, iş ve özel yaşamınızı dönüştürecek bir rehber....