Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum

Hüseyin Subhi Erdem

Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-11-01
YAZAR Hüseyin Subhi Erdem
ISBN 9758692224
DOSYA FORMATI 11,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

nietzsche, çağımızın düşüncesini en çok etkileyen; modern düşüncenin postmodern tartışmalara doğru evrilmesine ışık tutan,bir düşünürdür. Dünyayı sabitlenen yapılar ve resimler içinde görmeyen anlayışa bağlı olarak anlam akışkan ve oluş içindeki doğasına uygun, aynı tarzda yinelenen ve anı yakalayan, anla ilişki kuran bir aktivite içinde hareketli karakter kazanır. Buna bağlı olarak da yorum da sürekli yinelenen ve her yinelenme sürecinde yeni anlamlar üreten bir mekanizmaya dönüşür.Sürekliliğin ve bu sürekliliğe bağlı oluşun ceryan ettiği bir dünyada Bilgikuramsal olarak perspektiflere dayalı bakışlardan sözedilebilir. Bu bağlamda, dili hareketi kılmak için, her türlü sistematize edici girişimden kaçınır. Söz ve söylem, dünyanın durağan olmayan yapısına uygun bir rol üstlenmek zorundadır ve bu rol; ancak anlamın akışkanllığı, yorumun çoğulluğu tarafından yerine getirilir. Sözün yaratıcı ışığı ve canlılığı ise ancak onun felsefi üslubuyla karakter kazanır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum.

...MLAR. Ürün Sepetinize Eklendi! Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum ... Nietzsche: Perspektivizm, Anlam ve Yorumlar (Pdf) | Paperity ... . 9,03 TL. Yorumlar. Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın. Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol. Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum. Bilge Adamlar. 11.11. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. - - 6. - - 9. - - Yorumlar. Yorum yaz. Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum. Bilge Adamlar. 10.42. Açıkl ... Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum Hüseyin Subhi Erdem ... . Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum. Bilge Adamlar. 10.42. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürüne ait yorum bulunmamaktadır. 1,16. 10,40. Yorumlar. Yorum yaz. Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. Yazarın Diğer Kitapları. Yeni. Nietzsche. Hüseyin Subhi Erdem. Eflatun Kitap. perspektivizm. bakışaçıları çokluğu anlamına gelir. dan sadece biridir. nietzsche, hiçbir yorum doğru veya yanlış olmadığı için, doğrubir yorum fikrine hiçbir anlam yüklenilemeyeceğini savunuyordu. Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum. Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum. Hüseyin Subhi Erdem. Yayınevi: Bilge Adamlar. Satıcı Yorumları. Kitap söylendiği gibi yeniydi. 344 sayfa. 13x21 cm. Satıcı Yorumları. Ahlak ve Ahlaksızlık Arasında Nietzsche Ahlak ve Ahlaksızlık Arasında Nietzsche. Nietzsche: Perspektivizm, Anlam ve Yorumlar. Birey ve Toplum Sosyal Bilimler Dergisi, Jun 2013. Stokta olunca haber ver. Nietzsche Perspektivizm, Anlam ve Yorum. Bilge Adamlar. 9.45. 1,16. 10,40. Yorumlar. Yorum yaz. Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş....