Kısaca Marksizm Düşünüşü

Hikmet Kıvılcımlı

Kısaca Marksizm Düşünüşü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-27
YAZAR Hikmet Kıvılcımlı
ISBN 9944285131
DOSYA FORMATI 11,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bugünkü sınıf mücadelesinin değişmesi ve kalkması, hangi sınıfın işine gelir? İşçi sınıfının. Şu halde Marksizm işçi sınıfının toplumu açıklama ve değiştirme bilimidir. Bugünkü toplumda hangi sınıf her şeyin olduğu gibi kalmasını ister? Sermayedarlarla büyük arazi sahipleri. Şu halde büyük zenginler, kodamanlar, ölümden korkar gibi Marksizm'den korkarlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kısaca Marksizm Düşünüşü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kısaca Marksizm Düşünüşü.

...iz. Şu sayfadan göstermeyi başlat: Download "KISACA MARKSİZM DÜŞÜNÜŞÜ ... Kısaca Marksizm Düşünüşü (Gerçek Bilim) - Kitap Vikitap ... . Hikmet Kıvılcımlı". Gökyüzünde kısa film senaryosu 1. dış. CADDE - GECE 1 FADE IN: Saat 22:30. Kısaca marksizm düşünüşü gerçek bilim. Marksizm (yahut Tarihcil Maddecilik) denilen sosyal doktrin (mezhep: gidilecek yol) ve akide (kanaatler ve kavrayışlar bütünü) iki şey yapar: 1... Hikmet Kıvılcımlı - Kısaca Marksizm Düşünüşü (Gerçek Bilim). Paylaş: Facebook'ta paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede açılır). ... Kısaca Marksizm Düşünüşü | bkmkitap.com ... . Paylaş: Facebook'ta paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede açılır). Kısaca Marksizm Düşünüşü Hikmet Kıvılcımlı Sosyal İnsan Yayınları 9789944285131 Hikmet Kıvılcımlı. Hikmet Kıvılcımlı. Bugünk...