Bu Gelen Köroğludur

Samed Behrengi

Bu Gelen Köroğludur
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-28
YAZAR Samed Behrengi
ISBN 9750718298
DOSYA FORMATI 6,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Destanların en güzeli KöroğluTarihler boyu Anadolu’nun çeşitli yörelerinde, değişik destanlarla anlatılan yiğit Köroğlu’nu bu kez Samed Behrengi’den dinliyoruz. Kardeşliği, dayanışmayı, direnişi onun kaleminden okuyacaksınız. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bu Gelen Köroğludur i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bu Gelen Köroğludur.

...rt öyküden biridir. Samed Behrengi. Yazdığı masallar, öyküler yüzünden öldürülerek cezalandırılan "Samed Behrengi" (1939-1968) yaşadığı kısacık hayatın içine pek çok kitap sığdırmış ... Kitapi | Bu Gelen Köroğludur ... ... Yıl: 01.01.2000. Bu gelen koroglu'dur. Bugün Anadolu'nun değişik yörelerinde değişik Köroğlu destanları anlatılır. Yirmi dört ayrı Köroğlu öyküsü vardır. "Samed Behrengi"nin yazdığı "Bu Gelen Köroğludur" da yirmi dört öyküden biridir. Bu Gelen Köroğlu'dur, Anadolu'da anlatılan yirmi dört değişik Köroğlu destanından biri. Behrengi, Hasan Paşa kolu olarak bilinen bu Köroğlu öyküsünü bir kez daha kaleme almış. Bu Gelen Köro ... Bu Gelen Köroğludur | Kitapaktif.com ... . Bu Gelen Köroğlu'dur, Anadolu'da anlatılan yirmi dört değişik Köroğlu destanından biri. Behrengi, Hasan Paşa kolu olarak bilinen bu Köroğlu öyküsünü bir kez daha kaleme almış. Bu Gelen Köroğlu'dur. Bu Gelen Köroğludur - Çocuk Kitabı. Yirmi dört ayrı Köroğlu öyküsü vardır. Samed Behrenginin yazdığı Bu Gelen Köroğludur da bu yirmi dört öyküden biridir. Bu kitap, kardeşliğin, dayanışmanın, direnmenin öyküsüdür....