İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemi

İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR
ISBN 9757805610
DOSYA FORMATI 12,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şeyler isteriz, şeylere ihtiyaç duyarız, şeylerden korkarız ve eğer bizi anlayacak hiç kimsemiz yoksa, yalnızca hayal kırıklığına uğramış ve mutsuz değil hasta bile olabiliriz. Yaşamsal düzeyde başarılı olmanın yolu; başka insanlarla iyi geçinmekten geçiyorsa, bu kitapla başarılarınızı artıracak yöntemleri öğrenip test edebileceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemi.

...iliriz? İnsanlarla İyi Geçinmek Dünyanın En Zor İşidir ... İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemleri ... . Ama Bunu Yapmakta Mecburuz. İnsanlarla İyi Anlaşmak İçin Yöntemler İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemi. %18. 10,19 TL. Nice seneler bizi daha iyi daha yenilikçi daha özgün hizmet vermekten başka bir yere taşımadı. İnsanlarla iyi geçinmek? Tüm insanların sizi sevmesini sağlamak hiçbir zaman mümkün değildir. Fakat genellikle sevilen insanların elbette bazı ortak özellikleri mevcut. İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemleri yorumları ve ince ... Zor ve Agresif İnsanlarla Başa Çıkma Yöntemleri | R U H D O K T O R U ... . İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemleri yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İnsanlarla İyi Kitabın basım bilgileri. Adı: İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemleri. Yazar Faydaları: Kendinizi iyi insan ilişkileri olan güçlü bir problem çözücü olarak görebilirsiniz. Sonuç olarak, mantıksız ve zor insanlarla geçinebilmek gerçekten de iletişim sanatı icra etmektir. İnsanlarla İyi Geçinmenin Yöntemleri Şeyler isteriz, şeylere ihtiyaç duyarız, şeylerden korkarız ve eğer bizi anlayacak hiç kimsemiz yoksa, yalnızca hayal kırık. %5. Pozitif Stress Yöntemi. genellikle pek işe yaramayan öneriler. misal benimkisi: insanlarla iyi geçinmeye falan çalışmayın. siz neyseniz o'sunuz. empati elbette gerekli ama, çok fazla empati sadece başkalarını mutlu eder... Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. insanlarla iyi geçinmenin yöntemleri. için 11 ürün bulundu. U...