İlişki Sihirbazı: İş Hayatında ve Özel Yaşamda İlişki Şebekelerinin Eşsiz Gücü

Mick Cope

İlişki Sihirbazı: İş Hayatında ve Özel Yaşamda İlişki Şebekelerinin Eşsiz Gücü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-02-07
YAZAR Mick Cope
ISBN 9756225173
DOSYA FORMATI 10,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sosyal sermayenizi nasıl artırabilirsiniz?Kişisel başarıya boşlakta ulaşılmaz. Nasıl bir şebeke oluşturacağınızı ve onunla nasıl çalışacağınızı bilmenin kişisel etkinliğiniz açısından yaşamsal önemi vardır. Bu kitap size sosyal sermayenizi artırmanın yollarını gösteriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İlişki Sihirbazı: İş Hayatında ve Özel Yaşamda İlişki Şebekelerinin Eşsiz Gücü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İlişki Sihirbazı: İş Hayatında ve Özel Yaşamda İlişki Şebekelerinin Eşsiz Gücü.

...? İş hayatında ve özel yaşamınızda ilişki şebekelerinin eşsiz gücü ... KitapOkuyorum.com İlişki Sihirbazı; İş Hayatında ve Özel Yaşamda... ... ... İlişki Sihirbazı insan tanımak ve dost kazanmakla ilgili bir kitap değildir. İlişki Sihirbazı: İş Hayatında ve Özel Yaşamda İlişki Şebekelerinin Eşsiz Gücü. İlişki Sihirbazı: İş Hayatında ve Özel Yaşamda İlişki Şebekelerinin Eşsiz Gücü. Optimist Yayım Dağıtım. 9.13. Sosyal sermayenizi nasıl artırabilirsiniz? Kişisel başarıya boşlakta ulaşılmaz. Ekonomi & İş Dünyası. > İş Yönetimi, İnsan Kaynakları. İLİŞKİ S ... İlişki Sihirbazı: İş Hayatında ve Özel Yaşamda İlişki Şebekelerinin... ... . Ekonomi & İş Dünyası. > İş Yönetimi, İnsan Kaynakları. İLİŞKİ SİHİRBAZI - İş Hayatında ve Özel Kitabınız gönderildikten sonraki 3 iş gününde size hala teslim edilmediyse, lütfen bizimle iletişime... Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla Mick Cope kitaplarından bir tanesi olan ilişki Sihi...