7. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-09
YAZAR
ISBN 6059390286
DOSYA FORMATI 3,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1- Konu Testi; Bilginin en temel hali ilk sütunda spotlarla verilmiştir. Konu testlerinin altında konuyla ilgili spotun numarası ve sorunun kazanımları verilmiştir. Öğrenci soruyu çözemezse hemen yandan spot bilgiyi okuyup çözebilir.2- Yorumlu Sınav Sorusu; Sınav kaygısını azaltmak için o konuyla ilgili çıkmış sınav soruları çözümleriyle verilmiştir. Çözümler arasında yeri geldikçe ‘Uzman Yorumlarına’ yer verilmiştir. Yanlarda soruyla ilgili taktikleri vardır. Bu taktiklerde verilen bilgileri öğrenci adı gibi bilmek zorundadır.3- Beklenen Sınav Soruları; Çıkan sınav soruları irdelenerek çıkması muhtemel sorular hazırlanmıştır.4- Kare kod; Her testin altındaki cevap anahtarında kare kod uygulaması verilmiştir. Bu uygulama ile yalnızca cevap anahtarına ulaşılır. Videolu anlatım yoktur. Talep olması halinde ilerleyen zamanlarda eklenebilir.5- Z-Kitap; her sayfa Z-kitap formatında hazırlanmıştır. Böylece sayfa akıllı tahtada rahatlıkla kullanılabilir. İşlenen ders kaydedilip diğer derste kalınan yerden devam edilebilir.6-Ünite Değerlendirme Testleri; Ünite sonunda üniteyle ilgili testler verilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası.

...f sosyal bilgiler soru bankası ve cevapları pdf indir ... 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Testleri İndir 2019-2020 ... . 7. sınıf sosyal bilgiler konu kavrama testleri, deneme sınavları, yazılıya hazırlık soruları, yaprak testleri, değerlendirme sınavları... 7. Sınıf Farklı İsem Sosyal Bilgiler Soru Bankası İsem Yayıncılık 9786052862186 Halil Ateş. 7. Sınıf Omage Matematik Soru Bankası (4). Din Görevlisi MBST Yeterlilik Sınavı Hazırlık Kitabı (2). Formül 4. Sınıf Sosyal Bilgiler 101 Kavram 1001 Sor ... Sosyal Bilgiler Soru Bankası | 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Test Kitapları ... . Formül 4. Sınıf Sosyal Bilgiler 101 Kavram 1001 Soru (2). Eğitim Bilimine Giriş (2). SOSYAL BİLGİLER. 7. Sınıf Aşamalı Sosyal Bilgiler Soru Bankası - eski. Ünite 1 - Birey ve Toplum Ünite 2 - Kültür ve Miras Ünite 3 - İnsanlar , Yerler ve Çevreler Ünite 4 - Bilim , Teknoloji ve... 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Banka...