YGS-LYS Geometri Özet-2

Özyaşar Elyıldırım

YGS-LYS Geometri Özet-2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-09-05
YAZAR Özyaşar Elyıldırım
ISBN 6055183110
DOSYA FORMATI 10,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, sınavlara yoğun ve yorucu bir tempoda hazırlananlara kolaylık sağlamak amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ve ÖSYM sınav soruları dikkate alınarak hazırlanmıştır.Konular yalın bir dille özet olarak verilmiş, gereksiz ayrıntılardan arındırılmıştır.Yeri geldikçe, önceki yıllarda çıkmış sorular, çözümleri ile birlikte verilmiştir.Sınavda çıkma ihtimali yüksek sorulardan oluşan testlerle de bilgilerin pekiştirilmesi amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz YGS-LYS Geometri Özet-2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap YGS-LYS Geometri Özet-2.

...sınavlara yoğun ve yorucu bir tempoda hazırlananlara kolaylık sağlamak amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ve ÖSYM sınav soruları dikkate ... YGS - LYS Geometri Özet - 2 - Kitap Özyaşar Elyıldırım ... ... YGS-LYS Geometri Özet-2 en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. YGS-LYS Geometri Özet-2 avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Yanıt: E Yanıt: C. 2 www.deltakitap.com. Ygs-lys geometri - 2 özet çözümleri test - 1. 12. A) Doğru, B) Doğru, C) Doğru, D) Yanlış: Bir doğru ile dışındaki bir noktada ... YGS - LYS Geometri Özet - 2 ... . 12. A) Doğru, B) Doğru, C) Doğru, D) Yanlış: Bir doğru ile dışındaki bir noktada...