Sarı Civciv

Olga de Dios

Sarı Civciv
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-26
YAZAR Olga de Dios
ISBN 6059620086
DOSYA FORMATI 4,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Doğmadan önce hepimiz çok farklıydık ve tabi doğduktan da sonra da... Kimilerimiz uzun boylu, kimilerimiz şişman, kimilerimiz ise gözlüklüyüz... Sarı Civciv ve arkadaşlarının hikayesi de aynen böyle. Sarı Civciv, arkadaşı diğer kuşlar gibi uçmak istese de, kısa kanatları yüzünden bir türlü uçamaz. Fakat işte, tam da bu noktada Postacı Teo yardımına koşar ve paylaşmanın önemini anlatan muhteşem bir hikaye ortaya çıkar. Olga de Dios’un ödüllü Pembe Canavar kitabının devamı niteliğindeki Sarı Civciv, birçok dünya dilinden sonra Mikado Yayınları tarafından ilk defa Türkçe olarak yayınlanıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sarı Civciv i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sarı Civciv.

... reklamları -118 80 sarı civciv uzun reklam ... Rüyada Sarı Civciv Görmek - RuyaTabirleri.com ... . ÇOÇO 158.377 views3 year ago. Sarı Civciv Kaçış 2. OYUNA BAŞLA Sarı civciv kaçış oyunumuzun 2. serisinde bu kez farklı bir platformda oyunumuzu oynuyoruz. Sarı civciv bazı alimlere göre sizin çocuğunuzdur. Sarı bir civcivin büyümesi, çocuğunuzun ilerde büyük bir insan olacağına ve birçok kişinin onun peşinden gideceğine işaret eder. 118 80 Sarı civciv yeni reklam.. Çoçukla ... Sarı Civciv Kaçış 2 Oyunu Oyna - OYUN SKOR ... . 118 80 Sarı civciv yeni reklam.. Çoçukların En Sevdiği Animasyonlu Sarı Civciv Reklamları, Yeni 118 80 Şarkıcı Sarı Civciv Cici Kuş Reklamı birleştirlmiş Tekrarlı Uzun Versiyon....