Huzursuzluk (Ciltli)

Zülfü Livaneli

Huzursuzluk (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-17
YAZAR Zülfü Livaneli
ISBN 6050940350
DOSYA FORMATI 5,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İstanbul’un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin’in ölüm haberi üzerine doğduğu kadim kent Mardin’e gider. Onun, önce sevdaya sonra ölüme yazılmış, Mardin’de başlayıp Amerika’da sona ermiş hayatını araştırmaya koyulur. Böylece âdeta bir girdabın içine çekilir, tutkuyla ve hırsla gizemli bir kadının peşine düşer.Harese nedir, bilir misin? Develerin çölde çok sevdiği bir diken var. Deve dikeni yedikçe ağzı kanar. Tuzlu kanın tadı dikeninkiyle karışınca bu, devenin daha çok hoşuna gider. Kanadıkça yer, bir türlü kendi kanına doyamaz… Ortadoğu’nun âdeti budur, tarih boyunca birbirini öldürür ama aslında kendini öldürdüğünü anlamaz. Kendi kanının tadından sarhoş olur. Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmünü misliyle yaşamış Ezidi kızı Meleknaz’ın ve kelamın çocuklarının hikâyesi... Livaneli okuru, sevda ile acının iç içe geçtiği bir Ortadoğu gerçeğiyle buluşturuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Huzursuzluk (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Huzursuzluk (Ciltli).

...22.06 TL. Merhamet zulmün merhemi olamaz! İstanbul'un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin'in ölüm haberi üzerine doğduğu kadim kent Mardin'e gider ... Huzursuzluk (Ciltli) - Kitap Zülfü Livaneli ... . Merhamet zulmün merhemi olamaz! İstanbul'un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin'in ölüm haberi üzerine doğduğu kadim kent Mardin'egider. 2.Hamur. Cilt Tipi. Ciltli. Çevirmen. Sayfa Sayısı. Livaneli okuru, sevda ile acının iç içe geçtiği bir Ortadoğu gerçeğiyle buluşturuyor. Huzursuzluk (Ciltli) Zülfü Livaneli. Huzursuzluk tut ... Huzursuzluk (Ciltli): Zülfü Livaneli: Amazon.com.tr ... .Hamur. Cilt Tipi. Ciltli. Çevirmen. Sayfa Sayısı. Livaneli okuru, sevda ile acının iç içe geçtiği bir Ortadoğu gerçeğiyle buluşturuyor. Huzursuzluk (Ciltli) Zülfü Livaneli. Huzursuzluk tutkuyla âdeta türlü âdeti Huzursuzluk Tuzlu var... Zülfü Livaneli. Merhamet zulmün merhemi olamaz! İstanbul'un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin'in ölüm haberi üzerine doğduğu kadim kent Mardin'e gider....