Kamil Mürşidin Portresi

Necmettin Şahinler

Kamil Mürşidin Portresi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Necmettin Şahinler
ISBN 9757969109
DOSYA FORMATI 11,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Pekçok saf insanın düzmece şeyh ve mürşidlerin tuzağına düşmekte olduğuna medya da son birbuçuk sene içinde epeyi ışık tutmuş bulunmaktadır. Bu kitap, işin aşinası olmayan fakat tarikata girmeğe heves edenlerin ne gibi tehlikelerle karşılaşabileceklerine dikkati çekmekte; gerçek manevi mürebbi olan Kamil Mürşid'ler ile bu yolun kalpazanları arasındaki farkların idrak ve temyiz edilebilmesi için de bir takım somut kriterler sunmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kamil Mürşidin Portresi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kamil Mürşidin Portresi.

... Şahinler. Tarikatlar ilk safiyetleri içinde birer İlm-i Ledün okulu iken kurumsallaşmalarının açınılmaz sonucu olarak yavaş yavaş yozlaşmışlar ve bu, Türkiye'de ... Kamil Mürşidin Portresi - Kitap Vikitap ... ... Bir tarikat kolunun, bir tekkenin ekseni insanları manevi yolda reşid kılma dirayeti ve selahiyetiyle donatılmış olan Kamil mürşid'dir. Ürün Sepetinize Eklendi! Kamil Mürşidin Portresi Prof. ...bir tekkenin ekseni insanları manevi yolda reşid kılma dirayeti ve selahiyetiyle donatılmış olan Kamil Mürşid'dlr. Bunu başarıyla tamamlamayan bir kimseye Şeyhlik, Mürşidin icazeti asla verilmez. Kamil Mürşidin Portresi. Necmettin Şahinler. Kaknüs Yayınları. Bir tarikat kolunun, ... Kamil Mürşidin Portresi Prof. Dr. Ahmet Yüksel Özemre ile Sohbetler ... . Bunu başarıyla tamamlamayan bir kimseye Şeyhlik, Mürşidin icazeti asla verilmez. Kamil Mürşidin Portresi. Necmettin Şahinler. Kaknüs Yayınları. Bir tarikat kolunun, bir tekkenin ekseni insanları manevi yolda reşid kılma dirayeti ve sel...