Fethiyenin Düğün Günü / Ege-Akdeniz Serisi 7

Ali Kemal Sen'an

Fethiyenin Düğün Günü / Ege-Akdeniz Serisi 7
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-09-09
YAZAR Ali Kemal Sen'an
ISBN 6055144043
DOSYA FORMATI 7,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Üzerinde 15 yıl çalışılmış ,turizmi yılın oniki ayında kazanç veren bir sektör haline getirecek, “sadece Muğla ve Antalya bölgesinde yaşayan YÜZBİN-ÜÇYÜZBİN yerli insana birkaç türlü istihdam sağlayabilecek, herşey dahil sistemi gibi turizm hastalıklarına uzun vadede tedavi olabilecek sosyal bir projenin romanı. Bu kitap, birlikte olmanın getirdiği güçle neler başarılabileceğinin nesir olarak ifadesidir. Hayallerinizin üst boyutunu zorlayan bu kitabı kimseye vermeyip, hayatınızın değişik evrelerinde tekrar tekrar okumak isteyeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fethiyenin Düğün Günü / Ege-Akdeniz Serisi 7 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fethiyenin Düğün Günü / Ege-Akdeniz Serisi 7.

...ör haline getirecek sadece Muğla ve Antalya bölgesinde yaşayan Yüzbin-Üçyüzbin yerli insana birkaç türlü istihdam ... Fethiye'nin Düğün Günü (Ege - Akdeniz Serisi VII) ... ... Roman (yerli) kategorisinde yer alan Fethiyenin Düğün Günü / Ege-Akdeniz Serisi 7, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Fethiyenin Düğün Günü / Ege-Akdeniz Serisi 7. %35 İndirimli. 3 İş Günü. İçinde Kargoya Teslim. 5.25 TL. Üzerinde 15 yıl çalışılmış , turizmi yılın onik ... Ege Akdeniz Serisi 7 Fethiyenin Düğün Günü ... . %35 İndirimli. 3 İş Günü. İçinde Kargoya Teslim. 5.25 TL. Üzerinde 15 yıl çalışılmış , turizmi yılın oniki ayında kazanç veren bir sektör haline getirecek, sadece Muğla ve Antalya bölgesinde yaşayan Yüzbin-Üçyüzbin yerli insana birkaç türlü istihdam... Kargo. Fiyat. Fethiye'nin düğün günü - ege akdeniz serisi 7 cep boy. Fethiyenin düğün günü bir projenin romanı ege akdeniz serisi -7. Fırsat Ürünleri - E-Kitap. ❬ Anasayfa. Ege Akdeniz Serisi 7 Fethiyenin Düğün Günü. Üzerinde 15 yıl çalışılmış , turizmi yılın oniki ayında kazanç veren bir sektör haline getirecek, sadece Muğla ve Antalya bölgesinde yaşayan Yüzbin-Üçyüzbin yerli insana birkaç türlü istihdam... Baksana Talihe / Talih Serisi 4 PDF İndir. 6.44 TL. Üzerinde 15 yıl çalışılmış , turizmi yılın oniki ayında kazanç veren bir sektör haline getirecek, sadece Muğla ve Antalya bölgesinde yaşaya...