İktisatçılar İçin Matematik

Komisyon

İktisatçılar İçin Matematik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-28
YAZAR Komisyon
ISBN 6054259571
DOSYA FORMATI 11,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitap iktisadın temel konularını kavramak için gerekli olan matematiği sunma amacını taşımaktadır. Giriş bölümünün dışında yedi bölümden oluşan kitapta her bölüm için aynı şablon izlenmiştir. Bölüme ilişkin kavram ve yöntemler iktisadi anlam ve uygulamalarından bağımsız olarak sunulduktan sonra, bölüm sonlarında yer alan "İktisadi Uygulamalar" başlıklı kısımda iktisat, finans ve istatistik uygulamalarına yer verilmiştir.Uygulama ve çözümlü problem başlıkları altında soru çözümleriyle birlikte sunulurken, her bölüm sonunda çok sayıda alıştırmaya yer verilmiştir.Kitapta yer alan grafikler Mathematica programı yardımıyla çizilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İktisatçılar İçin Matematik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İktisatçılar İçin Matematik.

... Matematik Ders Notları-Doğan Uysal. Matematik, bütün bilim dallarında olduğu gibi iktisat ve işletme biliminde de sıkça kullanılan bir bilimdir ... İktisatçılar İçin Matematik | Kitap Okur Yazar ... . ...bu teknikleri kullanmak üzere sağlam sorular soran ve modeller tasarlayabilen iktisatçılar yetiştirmek de önem kazanmaktadır. Birincisi "iktisatçılar için matematik", ikincisi ise, "matematiksel iktisat"tır. Güncellenmiş 2. baskını yapan kitap, uzun yıllar İİBF'lerde "İktisatçılar için Matematik", "Matematik" vb. dersleri anlatan yazarın notlarından, ders Bu sözel ifade pür matematikte y=f(x) ile gösterilir. Bu ürün tedarik aşamasındadır. İktisatçıla ... İktisatçılar İçin Matematik - Emine Kılavuz | Kitapaktif.com ... . dersleri anlatan yazarın notlarından, ders Bu sözel ifade pür matematikte y=f(x) ile gösterilir. Bu ürün tedarik aşamasındadır. İktisatçılar İçin Matematik Türkmen Kitabevi. Taksit. Aylık Ödeme. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. İktisatçılar İçin Matematik Türkmen Kitabevi... İktisat ve matematik. T.C. Giresun Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Temmuz, 2014 Gonca YAŞAR. Sosyal bir bilim olan iktisat başlangıcından bu yana diğer bilimler ile ilişki içerisindedir. Enis Sınıksaran, Akademik, Araştırma - İnceleme - Kuram, Bilim kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Matematik... Lisans ve yüksek lisans derslerine gittikçe artan bir ölçüde matematik dersleri eklenmiştir. karşısında ise, farklı görüşlerdeki ana-akım dışı ve eleştirel (Teknik ifadeyle heterodoks) iktisatçılar vardır. 22.40 TL. Matematik, bütün bilim dallarında olduğu gibi iktisat ve işletme biliminde kullanılan bir bilimdir. Bu bağlamda iktisadı ve idari bilimler fakültelerinin. 33.50 TL. Matematik, finansal matematik ve istatistik alanında derlemelerden oluşan temel bilgileri içermektedir. Bu kitap, lisans öğrencileri ve araştırmacılar tarafından ders kitabının yanı sıra bir... Enis Sınıksaran, İktisatçılar İçin Matematik en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. 449237. İktisatçılar İçin Matematik. Türkmen Kitabevi - Akademik Kitapları. 60.00. TYT Matematik-Geometri Konu Anlatımlı Soru Bankaları. TYT Matematik-Geometri Çıkmış Sorular. İktisatçılar İçin Matematik arıyorsan site site dolaşma! İktisatçılar için Matematik. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 5 dakika önce Amazon Türkiye. İktisatçılar İçin Matematik kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. İktisatçılar İçin Matematik - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. 47.41 TL. Güncellenmiş 3. baskısını yapan kitap, uzun yıllar İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde "İktisatçılar için Matematik", "Matematik" vb. dersleri anlatan yazarın notlarından... 30.15 TL. Matematik finansal matematik ve istatistik alan...