Zamanın RuhuYalanlar, Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar

Halit Kakınç

Zamanın RuhuYalanlar, Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-27
YAZAR Halit Kakınç
ISBN 6059331470
DOSYA FORMATI 7,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Belgeselin adı Zeitgeist’tı. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı.Almanca karşılığı ‘Zamanın Ruhu’ydu…!Belgesel,dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu.İzlediğinizde midenize yumruk yemiş gibi hissediyordunuz.Film kısa sürede çılgınlığa dönüştü ve tüm dünyada 100 milyondan fazla insan internetten izledi.O kadar çok yankı uyandırdı ki; pek çok ülkede Zeitgeist Hareketleri kurulmaya başladı.“İnsanlığın kurtuluşu bu belgeselde!” diyen on binlerce insan internet üzerinden örgütlenmeye ve filmde anlatılan gerçekleri sorgulamaya başladılar.Bir belgesel filmle başlayan akım, aslında çok temel bir ekonomik önermede bulunuyordu.İktisatın en temel önermesi olan “ihtiyaçlar sınırsız, kaynaklar sınırlı” denklemine bir cevap olarak kaynak bazlı ekonomiyle tüm insanlık refaha ulaşabilir teklifinde bulunuyordu.Peki gerçekten de böyle bir modelle çıkış mümkün mü?İnsanlık, mevcut kaynaklar üzerinden doğru bir planlama ve eşit dağıtım yaparak yoksulluğun, açlığın ve adaletsizliğin önüne geçebilir mi?Sadece ekonomide değil ulaşımda , barınmada, sağlıkta tek merkezden yapılacak bir planlama insanlığın büyük derdine çare olabilir mi?Halit Kakınç “Zamanın Ruhu”ndasorguluyor…İnsanlık için yeni bir ‘çıkış’ mümkün mü?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zamanın RuhuYalanlar, Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zamanın RuhuYalanlar, Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar.

...a üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu ... Zamanın Ruhu; Yalanlar, Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar ... . Sepete Ekle. Zamanın Ruhu; Yalanlar, Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar. Halit Kakınç. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı ?Zamanın Ruhu'ydu...! 22.80 TL. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu…! Belgesel, dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. Belgeselin adı Zeitgeist'tı. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanı ... Zamanın Ruhu; Yalanlar, Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar - Halit... ... . Belgeselin adı Zeitgeist'tı. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu! Bir değerlendirme yazın. Zamanın Ruhu Yalanlar-Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı ?Zamanın Ruhu'ydu...! Belgesel,dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. Almanca karşılığı ?Zamanın Ruhu'ydu...! Almanca karşılığı ?Zamanın Ruhu'ydu...! Belgesel,dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. 18 TL. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu…! Belgesel, dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu! Belgesel,dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu…! Belgesel, dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. Alış-Veriş Listeme Ekle. Zamanın Ruhu Yalanlar, Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu...! İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu…! Belgesel, dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. 24 TL. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu…! Belgesel, dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı ?Zamanın Ruhu'ydu...! Belgesel,dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. 22.50 TL. İlk bölümü 2006 yılında yayınlandı. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu…! Belgesel, dünya üzerinde doğru bildiğimiz pek çok şeyin aslında yanlış olduğunu, sarsıcı bir dille anlatıyordu. Halit Kakınç "Zamanın Ruhu"ndasorguluyor... İnsanlık için yeni bir ?çıkış' mümkün mü? ×. Zamanın Ruhu; Yalanlar, Yalanlara İnananlar ve Ütopyalar. Almanca karşılığı 'Zamanın Ruhu'ydu…! Belgesel,dünya ...