Adım Adım Microsoft Office Access2007

Kollektif

Adım Adım Microsoft Office Access2007
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-08-05
YAZAR Kollektif
ISBN 9755095646
DOSYA FORMATI 9,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Adım Adım Microsoft Office Access 2007, Microsoft’un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access’in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.Adım Adım Microsoft Office Access 2007 ile elle ya da bir şablondan veritabanıoluşturmayı; başka veritabanları ve Office belgeleri ile veri alış verişi yapmayı; veri girişini kolaylaştırmak için formlar yaratmayı; bilgileri bulmak ve çözümlemek için filtreler ve sorgular kullanmayı; verileri anlaşılır kılmak için ayrıntılı raporlar oluşturmayı;yetkisiz erişimi ve veri bozulmalarını önleme yollarını öğreneceksiniz. Adım Adım Microsoft Office Access 2007, tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Access 2007’yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Adım Adım Microsoft Office Access2007 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Adım Adım Microsoft Office Access2007.

...ess 2007, Microsoft'un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access'in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır ... Kolektif - Adım Adım Microsoft Office Access 2007 | Sözcü Kitabevi ... . Adım Adım Microsoft Office Access 2007, Microsoft'un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access'in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Bilgisayar/. Program Eğitimi/. Adım Adım Microsoft Office Access 2007. ADIM ADIM kitaplarıyla yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonun ... Microsoft - Arkadaş Yayınları - Adım Adım Microsoft Office Access... ... . Bilgisayar/. Program Eğitimi/. Adım Adım Microsoft Office Access 2007. ADIM ADIM kitaplarıyla yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna doğru İlerleyebilirsiniz. Adım Adım Microsoft Office Access 2007. Yeni. Ücretsiz Kargo. Joan Preppernau, Steve Lambert. Adım Adım Microsoft Office Access 2007, Microsoft'un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access'in son sürümünü kullanmayı adım adım... Adım Adım Microsoft Office Access 2007, Microsoft'un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access'in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır. Adım Adım Microsoft Office Access 2007 ile elle ya da bir şablondan veritabanı oluşturmayı; başka... Adım Adım Microsoft Office Access 2007, Microsoft'un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access'in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kolektif adlı yazara ait Adım Adım Microsoft Office Access 2007 kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %20 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Adım Adım Microsoft Office Access 2007. Yeni. Ücretsiz Kargo....